Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mohlo by to bejt super... 4tku ani nemusi davat do hry ta byla celkem slaba...
  • DangerousDave
    mne je to jasné, to len tak fantazírujeme *3*
  • DangerousDave
    videl, velmi slabý film a Sly v ňom iba mierne nad svojim štandardom.
  • BoB.2
    Mrkni do profilu. *9*
  • Cahir
    První díl je docela slušný psychlogický drámo. Další dva díly už jsou jen guilty pleasure. A čtyřka je něco mezi.
  • walltar
    Hail Gramatik!
  • Sweetchuck
    Tak to jsi asi neviděl Zemi policajtů...
  • CrazyDiamond
    Stačí se podívaj na ten trailer (nebo co to je) a ty filmové pasáže, které do něj dali.
  • DangerousDave
    a cielom hry by nebolo "vyhrať tretiu svetovú" ale jednoducho prežiť - dostať sa preč z obklúčenia, uniknúť nepriateľom, ktorý by ťa boli shopní stopovať, Mohol by si klásť pasce, chytených protivníkov by bolo možné spútať. A hru by šlo prejsť aj bez jediného zabitia. OK, now back to reality...
  • Robotron3
    Super AI je hlavně o kvalitním designu, jak nepřátelé reagují v daném prostředí a to MGS má. Pro mě je MGS1 třeba jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy v životě hrál, a to hraju od 8-mi bitů. No nic, jen jsem chtěl MGS zmínit.
  • CrazyDiamond
    Navíc chtěl super AI nepřátel. :) Já hrál jenom MSG 1 kdysi na PSX, ale štvala mě tam ta stylizovanost a respawnování nepřátel.
  • Robotron3
    No ale když takového Ramba nemá a možná ani nedostane, tak doporučuju Metal Gear Solid od jedničky (pokud nehrál), protože to je přesně ta hra jak píše, navíc Metal Gear Solid je z části inspirován právě Rambem.
  • CrazyDiamond
    Tak chtěl Ramba, ne? :)
  • A čeština jeden z tvých nejméně oblíbených předmětů. *3*
  • Robotron3
    Jak to? :)
  • CrazyDiamond
    To je jako by se sháněl po kole, na kterém se nenandře, a ty mu doporučil auto.
  • Robotron3
    Ona taková hra ale už je, jen se nejmenuje Rambo. Možná už o ní někdo slyšel, Metal Gear Solid :)
  • DangerousDave
    to je pravda, Rocky a Rambo boli asi jediné filmy kde sa fakt snažil isť na hranicu svojich hereckých možností.
  • ked si prectavym, ze by niekto vytvoril hru rambo, ktora by bola kvalitna stealth s paradnou grafikou, prepracovane prostredie a vysoka interaktivita s prostredim, so super AI nepriatelov s moznostou prejst celu hru bez povsimnutia... ale v dnesnej dobe sa o tom neda ani snivat *9*
  • Prej "jestli to teda hrál". Hahaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit