Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    To je ted nova moda, v holywoodu si nekdo objevi zajimavou knizku (pro ctenare je to uz min 10 let bestseller *15* ) a natoci z toho film/serial a zacne uplne silena manie i s hrami a dalsimi kravinami

    vzdy se najde jen par vyjimek, kterym se to podari

    je to zkazene, je tu spousta super scifi /fantasy romanu, ze kterych by byly super hry bez te medialni masaze holowoodu ...
    • Zayl
      Škoda že to je z produkce HBO a osazení nemá s Hollywoodem nic společného ;p.
      • tjn ukaž mi jednoho holywoodskýho herce (kromě Seana Beana a ten je stejně už mrtvej- jako postava :D )
  • Když jsem se doslechl o seriálu a to tom, že v něm bude hrát Sean Bean, říkal jsem si "super". Třeba se jim to podaří dobře zpracovat. A podařilo. Když jsem slyšel o tom, že začnou dělat hru říkal jsem si "no tak jo". Dalo se to čekat. A moc jim to teda nevyšlo. Ale aby během takového krátkého času začalo vycházet tolik her a abych slyšel of GoT na každém kroku ...to už fakt ne. Knihy a seriál bohatě stačí.
    • druhá serie už ujiždi mimo knižky
  • Zayl
    No docela mě zaráží že nedají značku zpracovat někomu schopnému. Nebo schopnějšími než jsou ti nýmandi co stojí za poslední hrou. 10 cyklistických her mi nepřijde jako moc dobrá kvalifikace na to dělat fantasy RPG.

    Seriál a knížky jsou super, teď ještě pořádnou hru. Zaklínač to taky neměl bez klopýtnutí.
    • Hairy_Ass
      Zaklínač to měl s klopýtnutím - seriál. *3*

      A obecně převádět knihy na jiné médium zavání zpravidla pořádným průserem. Že se to povedlo Pánovi prstenů (u filmu), Zaklínači (u hry) a u pár dalších, je opravdu výjimka. *5*
      • Zayl
        No bodejď když licenci vždycky dostane někdo kdo na to prostě nemá. A zrovna knížky jsou na přetváření naprosto nejlepší médium. Jednak neexistuje tlak na vývojáře udělat něco za 6 měsíců (hry dle filmů) a taky to řeší jeden z největších problémů her- kde vzít solidní příběh a setting.

        Co se týče LOTRu, i ty hry nejsou špatné. A co se týče toho polského seriálu ... fantasy je něco co bez pořádného rozpočtu neuděláš. Navíc Zaklínač je relativně high-magic setting, což chce peněz ještě víc. A proto taky byl ten výsledek naprosto k pláči.
      • A GoT v serialu *3* .
    • Ona je spousta velkej značek, které by se dali dobře zpracovat i se spoustou volnosti jako třeba i LOTR, nebo nějaký části ze Sillmarilionu, mě by se líbila i hra na motivy Stargate, kde by měli vývojáři taky spoustu volnosti atd....
      Škoda jen, že práva na podobný tituly so dostanou do ruky jen těm méně zkušeným, nebo vůbec nikomu.
  • Akce tam občas je, a je jí tak akorát, určitě to není akční seriál, naopak je to velice inteligentní seriál s úžasným příběhem a často i obyčejné dialogy jsou velmi napínavé, inteligentní a vzrušující... těžko se to popisuje nebo přirovnává. Je tam spousta stran, z tohoto pohledu je to nadmíru epické, všechno do sebe náramně zapadá a je propojené, řekl bych že je to i obsáhlejší než LOTR... teď ke konci 2hé serie se schyluje k pořádné bitvě, 9. díl navíc bude režírovat N. Marshall (Centurion) a právě kvůli akčním scénám... nicméně to nejlepší teprve přijde až někdy během 4, možná 5té serie .. nechci spoilerovat. Každá serie má 10 dílů. Každopádně já aniž bych četl knížku nebo o tom kdy slyšel, loni jsem zkusil první díl z první serie a když skončil tak se dostavil takový ten pocit, že okamžitě chci vidět další díl a už mě to chytlo a nepustilo ... vážně vřele doporučuju, brilantní seriál (mimochodem nejdraží seriál všech dob a jde to poznat ... rozpočet první serie 80mil. usd samozřejmě)
    • ales.smutny
      Třetí kniha bude rozdělená na dvě řady seriálu, Martin řekl, že do jednoho to nenacpe. Takže tipuji, že ta událost, ehm ehm ;) (pokud myslíme to samé) bude finiš třetí řady seriálu.
      • vlastik.plaminek
        Rudá svatba?
      • SPOILER ........................... nevím jak tu udělat SPOILER , tak kdo nechce nečtěte.... a ještě jednou radši SPOILER ........ myslel jsem to, až se bloncka dostane s drakama přes vodu :) (teda spíš to tipuju) Nic jsem nečetl, takže nemám absolutně šajnu co bude dál, netuším co bude za Zdí .. jak dopadne "následující nejbližší bitva" v přístavišti, co bude se Zimohradem, nic ... :)
        • smejki
          [spoiler]text[/spoiler]
          hranaté závorky nahraď špičatými - pravý ALT+. nebo ,
        • ales.smutny
          Jo nečetl, tak to já mlčím jak hrob, vůbec nic jsem neřekl...;)
    • Ohledně toho nejdražšího seriálu se pleteš. Nejdražší všech dob je The Pacific od Spielberga a Hankse rozpočet 200 milionů dolarů.
      • To mi uniklo, máš pravdu, každopádně nejdražší fantasy seriál :)
        • Teď mě napadá ale, že Pacifik stál komplet 200, a GoT při 80mil/serii ho při 3tí serii tím pádem překoná ... nebo ne :)
  • Každopádně GoT je naprosto perfektní fantasy seriál a komu se líbí věci jako LOTR apod. určitě do něj jděte, je to pecka.
    • Mě se taky seriál velmi líbí,ale i přesto bych zatím dal přednost Spartakovy.Po příběhové stránce je to perfektní,ale trochu mi tam chybí nějaká ta bitka,která samozřejmě k fantasy patří. Jediná bitva kterou jsem viděl byl E.Stark vs Jamie Lannister a ještě jak Drogo vytrhnul jícen tomu svímu podřízenýmu.
      Velice se mi ale líbí jak jsou zpracovány všechny postavy,mají dobře udělané osobnosti.Výprava je taky skvělá
      • počkej si na příští díl *5*
        • Co myslíš tím příští-já naposledy viděl 8.díl 1.řady.Ještě jsem zapomněl na to s Tyrionem ale to bych to výčtu bitek fakt nepočítal
          • On myslí příští s02e09 díl, kde ..... to bez spoilerů nejde.. jen si počkej až tam dojdeš, pochopíš ...
      • Ježiš ten druhý odstavec už není spoiler,ach jo,zase se mi spoiler tag nepovedl. *10*
    • Mě to spíš připadá, že v tom seriálu řeší politiku a takové věci, co sem viděl pár ukázek. Jsou tam aspon nějaké epické bitvy jako v LOTR?
      • Nějaký "bitky" tam moc nejsou, teda aspoň tam kam sem došel v seriálu popř. v knize sem na něco většího podobného tomu v LOTR nenarazil. Nebo spíše bych měl říct, že "bitky" tam sou, ale popsaná jsou jen tak okrajově.
        Mě osobně tam teda moc nechybí, co mě na GoT zaujalo jsou postavy.
        Pro mě jedno z nejlepších fantasy, krom LOTR mě nic tak nezaujalo jako právě GoT, docela sem zvědavej na to RPG co vyjde.
  • O lidech a penězích. Game of Thornes hraju a seriál neznám, takže mi přijde jako docela dobré RPG jenom tomu chybí CZ. To připrovnání k soubojum z Dragon Age není tak jak se zdá. Nejsou tak akční a krvavé jako ve dvojce. Je to spíš jako s Witchera 2 kdy na chvíli pozastavíš hru a vybíráš znamení, takle nějak je to v té hře o truny.
    • To první mělo být pro BoB.2.
  • OT: Osobně považuju shitbook za pubertální nesmysl, aneb náctiletí jsou opravdu hloupé ovce. Celosvětově loni shitbook zrušilo rekordní počet lidí, nedivím se.
    • zase se občas docela hodí jinak taky moc nemusím
  • Aneb jak dojit dobrou značku na 100 způsobů *12*
    • BoB.2
      Je to jen a jen na lidech pokud do toho půjdou.
    • Když jsou z toho tak velké prachy, tak proč nedojit? Kdyby si byl na jejich místě tak taky dojíš ostošet. Tady si každý hraje na správnáka, ale dělal by to samé, když to bude sypat papouchy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit