Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhá serie už ujiždi mimo knižky
  • vlastik.plaminek
    Rudá svatba?
  • tjn ukaž mi jednoho holywoodskýho herce (kromě Seana Beana a ten je stejně už mrtvej- jako postava :D )
  • Zayl
    Škoda že to je z produkce HBO a osazení nemá s Hollywoodem nic společného ;p.
  • Kr.Pa
    To je ted nova moda, v holywoodu si nekdo objevi zajimavou knizku (pro ctenare je to uz min 10 let bestseller *15* ) a natoci z toho film/serial a zacne uplne silena manie i s hrami a dalsimi kravinami

    vzdy se najde jen par vyjimek, kterym se to podari

    je to zkazene, je tu spousta super scifi /fantasy romanu, ze kterych by byly super hry bez te medialni masaze holowoodu ...
  • Zayl
    No bodejď když licenci vždycky dostane někdo kdo na to prostě nemá. A zrovna knížky jsou na přetváření naprosto nejlepší médium. Jednak neexistuje tlak na vývojáře udělat něco za 6 měsíců (hry dle filmů) a taky to řeší jeden z největších problémů her- kde vzít solidní příběh a setting.

    Co se týče LOTRu, i ty hry nejsou špatné. A co se týče toho polského seriálu ... fantasy je něco co bez pořádného rozpočtu neuděláš. Navíc Zaklínač je relativně high-magic setting, což chce peněz ještě víc. A proto taky byl ten výsledek naprosto k pláči.
  • zase se občas docela hodí jinak taky moc nemusím
  • A GoT v serialu *3* .
  • Hairy_Ass
    Zaklínač to měl s klopýtnutím - seriál. *3*

    A obecně převádět knihy na jiné médium zavání zpravidla pořádným průserem. Že se to povedlo Pánovi prstenů (u filmu), Zaklínači (u hry) a u pár dalších, je opravdu výjimka. *5*
  • smejki
    [spoiler]text[/spoiler]
    hranaté závorky nahraď špičatými - pravý ALT+. nebo ,
  • Když jsem se doslechl o seriálu a to tom, že v něm bude hrát Sean Bean, říkal jsem si "super". Třeba se jim to podaří dobře zpracovat. A podařilo. Když jsem slyšel o tom, že začnou dělat hru říkal jsem si "no tak jo". Dalo se to čekat. A moc jim to teda nevyšlo. Ale aby během takového krátkého času začalo vycházet tolik her a abych slyšel of GoT na každém kroku ...to už fakt ne. Knihy a seriál bohatě stačí.
  • ales.smutny
    Jo nečetl, tak to já mlčím jak hrob, vůbec nic jsem neřekl...;)
  • Teď mě napadá ale, že Pacifik stál komplet 200, a GoT při 80mil/serii ho při 3tí serii tím pádem překoná ... nebo ne :)
  • SPOILER ........................... nevím jak tu udělat SPOILER , tak kdo nechce nečtěte.... a ještě jednou radši SPOILER ........ myslel jsem to, až se bloncka dostane s drakama přes vodu :) (teda spíš to tipuju) Nic jsem nečetl, takže nemám absolutně šajnu co bude dál, netuším co bude za Zdí .. jak dopadne "následující nejbližší bitva" v přístavišti, co bude se Zimohradem, nic ... :)
  • Ona je spousta velkej značek, které by se dali dobře zpracovat i se spoustou volnosti jako třeba i LOTR, nebo nějaký části ze Sillmarilionu, mě by se líbila i hra na motivy Stargate, kde by měli vývojáři taky spoustu volnosti atd....
    Škoda jen, že práva na podobný tituly so dostanou do ruky jen těm méně zkušeným, nebo vůbec nikomu.
  • To mi uniklo, máš pravdu, každopádně nejdražší fantasy seriál :)
  • Zayl
    No docela mě zaráží že nedají značku zpracovat někomu schopnému. Nebo schopnějšími než jsou ti nýmandi co stojí za poslední hrou. 10 cyklistických her mi nepřijde jako moc dobrá kvalifikace na to dělat fantasy RPG.

    Seriál a knížky jsou super, teď ještě pořádnou hru. Zaklínač to taky neměl bez klopýtnutí.
  • ales.smutny
    Třetí kniha bude rozdělená na dvě řady seriálu, Martin řekl, že do jednoho to nenacpe. Takže tipuji, že ta událost, ehm ehm ;) (pokud myslíme to samé) bude finiš třetí řady seriálu.
  • Nějaký "bitky" tam moc nejsou, teda aspoň tam kam sem došel v seriálu popř. v knize sem na něco většího podobného tomu v LOTR nenarazil. Nebo spíše bych měl říct, že "bitky" tam sou, ale popsaná jsou jen tak okrajově.
    Mě osobně tam teda moc nechybí, co mě na GoT zaujalo jsou postavy.
    Pro mě jedno z nejlepších fantasy, krom LOTR mě nic tak nezaujalo jako právě GoT, docela sem zvědavej na to RPG co vyjde.
  • Ohledně toho nejdražšího seriálu se pleteš. Nejdražší všech dob je The Pacific od Spielberga a Hankse rozpočet 200 milionů dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit