Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V EA vyměnili ředitele? nebo snad špatně čtu DLC zdarma? To ještě u velkých společností jde ? :D
    Jsem zvědav zda opravdu naslouchají komunitě. A když je to řeč od UBI, nedávno jsem dohrál ACB (black flag) a teď hraju UNITY a prostě do prd*** kdyby ty hry a hl. UNITY nebylo tak zabugované a nemuseli to vydávat nedodělané hned by na tom herním světě bylo lépe. Názor amatéra.
    • ringmancz
      po prvním Titanfallu zjistili, že není dobrý rozdělovat hráčskou základnu, takže teď razí tenhle styl. uvidíme, jak dlouho jim to vydrží
  • Spades
    Jen se bojím těch kartiček, aby to nebylo hodně pay2win (něco prodávat musí)
    • Spades
      Nechápu ty mínuska, vy snad chcete pay2win systém ve hře?
  • Dalsi battlefront, takze cilovka "fanousek star wars s masochistickymi sklony". Never more...
  • uplne to stejne co 1, cize total fail
    kazdej tam sel aby videl neco ze SP, nic
    fraska
    • nevím jestli ses teda na to koukal očima, ale zase tak úplně stejné jako jednička to není...
  • ukazovat 20 minut planetu, ktera mi prijde jak z detske pohadky, mi neprislo vubec dobry vyber. 1000 x radeji bych si zahral BF42 s normalnima beznima zbranema, nez tohle.. Je jedno, ze mam SW rad, ale zase tolik, abych hral za robota, strilel po tanku v podobe zelvy...
  • Jack1947
    I když škoda že se to netýká "příběhových DLC" tedy jestli nějaká vůbec kdy budou *4*
  • Jack1947
    Kéž by bylo více podobných firem, jedno koupíš pak už nic platit nemusíš ach u MP je to balzám na duši.
  • Bez debat ten nejlepší trailer na herní SW. Jdu si sebrat čelist. Uvidíme, kolik nasypou obsahu.
  • hm z gameplaye se zda ze se to bude hrát lehce jake MEA L1, R1, L1 + R1 navolených schopností classu. S tím bych se dokázal asi sžít, ale u jedničky mi to přišlo jako guláš bez těch classů..
  • nečakal som že EA bude tak nudná a o ničom športovné hry sa dali čakať , potešilo NFS a od battlefrontu sa dalo čakať čo sa ukázalo single pekné , multiplayer to same čo tu bolo s niečím malým čo sa chvastá . Proste slabota uvidíme čo nám ukáže MS a Ubi a sony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit