Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Trochu jsem se lekl, než mi došlo, že tím 3600°/s je vyjádřena jen úhlová rychlost... teda aspoň doufám že tam nikdo nenamotá zápěstím reálně 10 otoček za sekundu. 😀

    • Ilusiveman

      To asi né no, ale pružnost šlach ti zřejmě dovolí i vyšší úhlovou rychlost. Zvlášt u jedince, co se dokáže pomocí hry, defakto dostat k fanatickýmu, vytrvalýmu tréningu :D


  • Ilusiveman

    Hmm, ostuda, že jsem to ještě nekoupil. Nicméně fullset OR pořídit dnes neplánuji, čili levná PSVR to bude. 😈 

  • Derp_1337

    3600stupňu za sekundu? Slušné! Mě bolí zápěstí jenom když si skusím představit dělat takové pohyby 3-4 minuty (doba trvání průměrné písničky).

    • niemand

      Já si to koupil ve čtvrtek, po dvou hodinách jsem byl uplně hotovej. V sobotu jsem si pak navíc asi něco udělal se svalem u levé ruky, takže teď projdu tak dvě písničky jen tak z lehka a začne se mi klepat celá ruka >.> takhle to dopadá, když člověk jednou vstane od klávesnice :D Ale zápěstí kupodivu nebolí, zatim spíš máchám celou rukou než jen zápěstím. 

      • Thyrmael

        Ono tam to upozornění na začátku není pro nic za nic. Je třeba se rozcvičit stejně jako před sportem. A ideálně začínat s méně náročnými písničkami a nedávat si hned akrobacii. Zvláště 'custom' písničky jsou často o level-dva posunuté v obtížnosti oproti těm originálním.

        Jinak je to docela náročné nejen na fyzičku, ale i na hlavu. Po hodině extra soustředění se na správné zásahy dostane i hlava zabrat.

    • Ilusiveman

      Prostě tím rotuješ. Jsi neviděl star wars?  general grievous čum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit