Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fascinujiic... takze smlouva EA rika ze bud budu moct od instalace hrat bezplatne online jen 30 dnu nebo ze pokud si hru do 30 dnu od vydani nekoupim a nenainstaluju tak nebudu mit moznost bezplatne hrat online? ... z toho textu to neni moc poznat ale na obe varianty muzu napsat jedine F*CK YOU EA!

    Cokoli co po mne bude chtit origin odmitam kupovat... EA se k lidem chova jako ke kusu ho*na takze do nich zadny prachy cpat nehodlam... bud jsou jine zpusoby jak si dane hry zahrat a nebo si holt tu petihodinovou kampan BF3 atd. muzu odpustit... ostatne jsem to mel v ruce a moc mne to neuchvatilo...
  • Zásadne nekupujem nič, čo po mne chce nejaký Origin a som vysmiaty. Nech si trhnú nohou, konkurencia je viac než dostatočná a nesere mi na hlavu.
  • Proc, koupis si ji a stahnes si crack ne?
  • Jj, EA a do toho to PC hracum osladi spywarem vletne nazvanym Origin. Jestli ho nacpou i do ME3, tak se asi nedozvim, jak to cele dopalo.
  • JohnyTheZik
    Ja se do Originu prihlasil vpohode..
  • JohnyTheZik
    Podminky u obou platforem nejsou zas tak rozdilny .. Btw pokud vim, tak se v tomhle pripade jedna jen a jen o konzole, tak probuh, co sem zase tahate Steam vs Origin -.-
  • momentalne se mi neda prihlasit poprve vubec do originu, ani na webu. Jsem jediny ?
  • Naprogramuj lepsi hokej, golf a americkej fotbal a budu tvuj :)
  • Najlepsie by bolo keby DICE nemal EA ako svojho vydavaleta..... Ved zarabaju take peniaze ze si to mozu dovolit.... ale to je asi nerealne
  • hmmmm cokolada :D
  • Ked EA klesnu predaje na PC platforme, tak to zvali na piratov a prestane pre PC robit hry. Ostanu im konzole. Nakoniec, uz u dvoch hier to urobila.
  • jenze pokud bude plno spokojenych zakazniku jak sem treba ja, kterej si rad zaplati jednou za rok litra aby to mohl parit a kterej stim nema zadny problemy tak asi nic menit nebudou :-)
  • hmmm oříšková :-)
  • EA no ,hlavně si kupujte pořád dokola jejich hry.
  • nevim, jake mas zkusenosti ty, ale "staci jenom poslat obrazek kodu a acount name" mi letos fungovalo i u EA a do 30 minut mi kod k NHL12 fungoval...
  • Stalo se mi to s letosnim rocinkem NHL, do 30 minut jsem ale problem vyresil po telefonu, takze pohoda... Byla to lehka komplikace, ale co uz, zivot neni oriskova cokolada :)
  • Pirates forever *2* *1*
  • Jednoduše vyserete se jim na celé online hraní a věřte či ne jak přijdou o velký počet zákazníků tak pass kody zruší hned .Ale tak jestli je budete podporovat a oni budou pořád vědět že si to zákazník pořád koupí tak je jasný že budou vymýšlet všelijaké píčoviny aby na tom ještě víc na rýžovaly prachy , každý je sám svým strůjcem a pokud vy jim to dáte najevo tak pak začnou změny ale pokud tu každý začne brblat a stejně je podpoří tak proč by měli něco měnit když na tom furt vydělávají až přestanou na tom vydělávat tak pak přijdou změny dřív ne , a furt se budou vymýšlet všelijaké píčoviny a všechno házet na piráty a přitom to jsou kraviny jen na zdůvodnění aby mohli urobit to co samy chtějí . *11*
  • In 2013......thank you for playing our game, hope u enjoy it....our antipiraci software detected that u already completed this game, please eject the disc it will be destroyed in 5....4.....3.....2....1.....BOOOOM.
  • Ad si strčí celé pass kody do řiti lepší si zahraji na PC bez problému online a bez pojebaných kodu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit