Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já byl vždy pirátem.
  • MickeyMutant
    Lze dual class politik/zločinec, nebo si člověk na začátku musí zvolit, jestli bude loupit legálně?
  • Jaká ironie, že tato dvě "povolání" jsou v jedné větě. Co vlastně hráče motivuje hrát za zločince?
  • smejki
    Jestli ono to spíš nebude špatným vybalancováním herních principů...

    Sims 3 jsem zkoušel jen chvilku, tak v tomhle ohledu nemůžu mluvit s jistotou.
    Každopádně ale Sims 2 mě naučilo heslo "štětka do každé rodiny!". Jak známo, za plnění úkolů určených aspirací jste sbírali body, za které jste si kupovali speciální předměty, které usnadňovaly život simíka. Nejdražší (30k bodů?) byla nádrž s elixírem mládí, která nabízela 5(?) dávek, která každá omladila simíka o tři(?) dny. Takže pokud jste nechtěli zestárnout, museli jste za 15 dní vydělat minimálně těch 30k bodů. Zatímco u ostatních aspirací bylo téměř nemožné mít dostatek elixíru na to, aby simík nezestárnul a neumřel (nejtěžší byl kariérista, jestli se nepletu), tak poběhlice/poběhlík dokázal elixírem zásobit tři až čtyři další simíky. Díky tomu měli všichni na všechno dost času, takže toho všichni nejvíc uměli a měli nejvíc peněz

    Vzhledem k tomu, že v soukromém životě jsem pomalu zosobnění věrnosti, pochybuju o tom, že by oblíbenost povolání/aspirací a bůhvíčeho ještě, co v té hře je, cokoliv vypovídalo o touhách v reálném světě. Stejně tak si každý dává do koupelny tu ohavnou pozlacenou vanu jen proto, že má nejvyšší statistiky. Eto vsjo
    • Erien
      Jen upřesním, že v Sims 3 už jde stárnutí vypnout, nebo nastavit dle potřeby (díky bohu) :). Takže žádné honění za přáním. Aspirace už vlastně taky nejsou, celý ten systém mi v trojce příjde mnohem lepší.
      • Ty jo...stárnutí šlo vypnout snad vždycky, ne? 8-o
        • Erien
          Běžná verze ne, možná ale na to byl mod nebo něco.
  • Já byl vždycky buď muzikantem, malířem nebo spisovatelem. Zločinci a politici mi přijdou ze hry nejtrapnější.
    • Já nejdřiv makal v armádě a po večerech hackoval...no a pak čím dál tim víc hackoval, až jsem u toho zůstal. Pak už to dávalo celkem solidní balík za jedinej večer.
    • Ja nakonec jen maloval obrazy a do prace se nemuselo.
  • Amylee.Anderson
    Teď mi tak došlo, že jsem za zloděje snad nikdy nehrála :D
    • O moc si přišla. Máš pak takovou badass auru.
    • Ale vyloupená seš solidně.
      • Amylee.Anderson
        A máš pádný důvod si to myslet?
        • mám
          • Amylee.Anderson
            No a jaký?
            • Pádný.
    • A ja myslel, ze hry jako Thief jsou pro hrace neco jako zakladni vzdelani :)
      • Amylee.Anderson
        Myslim v Sims :D Ale je fakt, že Thiefa jsem nehrála.. ale občas na něj myslim, že bych mohla.
  • Může mi někdo vysvětlit, jaké je rozdíl mezi politikem a zločincem?
    • Politik se zabývá politikou a rozhodováním. Zločinec je osoba určená k potrestání za spáchání zlého činu, který morálně vybočuje ze standardů a porušuje práva. Anti-joke chicken strikes again.
      • We need morhunt
    • trolo
      zlocinec okradne ludi. napr teba. ale priamo. napr ze ti nieco zmizne.
      politik vyciciava cely stat vsetkych ludi nepriamo, beztrestne, postupne, ale vo velkom.. *1*
    • Zlocinec pacha zlocin jen v malem...
    • Ja to teda chapu tak ze to je jedna kariera. Proste do kolonky zamestnani pri scitani vyplni zlocinec politik.
    • Politik má imunitu.
      • lol Svata pravda
      • I-D-D-Q-D *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit