Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostředí i nápad pěkné. Jen už jsme to hráli několikrát. Opravdu stačí reskin jedné hry stále dokola? UBI je už trapná. Assasins Creed to samý. Pořád to samý jen v jiné době.
  • Nevidím nic jiného než další FarCry-NUDA :-(
    • Ristoro
      Jo no, já jsem myslel, že to bude další Need for Speed.
  • Tak mě se naopak tahle hra líbí moc! Originální, neokoukaný vizuál, crafting v téhle hře opravdu má smysl a navíc si nemohu stěžovat, že se hraje stejně jako 3ka a 4ka, protože jsem hrál pouze 1ku a 2ku :) Takže za mě super a moc se těším ;)
    • Firingo
      Velká chyba trojka je nejlepší díl podle mě! *2*
    • Vojta_Ilavsky
      Nestarej se.
  • ArmanonAnrak
    Na tadek mě tahle hra musí posadit ale bavit mě nebude
  • Tato hra mě zajímala, tedy do doby než jsem uviděl sovu co vrhá bomby.
  • Fra Cry 3 me bavilo asi 30 minut, ctyrku jsem uz ani nezkousel a to mam hry v otevrenem prostředí rad..prislo mi to stejne priblble jako serie AC. Pochybuju ze tenhle dil me nejak oslovi.
    • ja pochybuju ze cokoli od UBI me nekdy osloví
  • Nuda
  • nic jineho jsem ani necekal. Docela se tesim. Farcry4 se mi libila, ale bylo to uz preplacany a spousta zbrani, ktere jsem ani nevyuzil, protoze jsem nasel lepsi, mne spis mrzela. To uz nakonec bylo i v trojce. Dvojka zatim u mne vede. Jak prostredim tak i postavami. tak se tesim. Jen skoda, ze neudelali zas neco jako byl Blood Dragon. ikdyz Yetti dlc bylo vyborny.
    • ale zacatek ctyrky, kdyz jsem mel par zbrani, hru na nejtezsi obtiznost (povypinanej hud, mapu, crosshair a napovedy) a vesele si kraftil a objevoval svet, byl bozi :-P Stejne bozi jako hrat Fallout 4 bez fast travelu.
  • "baví od první minuty" nezapomente ubisotu vyměnit plíny
  • Krescz
    to, že budeme lootovat a trhat kořínky bylo jasné hned...Far Cry = vylez na kopec a odkryj mapu, osvoboď tábor, vyhub všechny druhy zvířat co najdeš a udělej si z nich peněženku
    *7* ...což mě ve trojce bavilo, ale ke konci jsem toho měl plné zuby
    • zabit zraloka,vytrhnut z neho 5kg masa a spravit si z neho na kolene penazenku.... fun for 16 years old console players.
      ...zlata jednotka
    • Co na konci, ale když se to rozjelo na novo ve FC4 myslel jsem že to ani nedohraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit