Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabutops

    K původnímu Pharaohu je myslím stále aktivní fórum, kde se fanoušci dohadují o mechanikách a dodnes neví jak, některé přesně fungují... mluvil jsem s jedním borcem, který díky téhle hře vystudoval systémové inženýrství a řízení projektů :D

  • Už jsem na tuhle hru zapomněl, díky za připomenutí. Byly to skvělé hodiny kdysi dávno. :-)

  • Imhotep! Tep! 😂

    Fakt kult, jak říkáš :)

  • Marines

    Kruci to demo mi uteklo, ale hru si určitě koupím, je to srdcovka....

  • Corvus

    Tenhle díl A&O je absolutní kult. Je to stejně nahláškovaný jako třeba pověstný Kur**hošigutentag. Zrovna se na to chystáme s přítelkyní koukat v sobotu. Už asi po sté :-D "Tento hrob se stane vaším hrobem!" 😂

  • LessPh

    Zkousel jsem o vikendu demo, a bylo to dobry, uvazuju, ze to poridim, abych se prevedl do mladi, kde jsem na vsechno klikal a ono to nejak fungovalo :D

    To same se mi stalo ze Settlers 2, jako 10let borec jsem to hrave ovladaval a plus minus rozumnel advanced mechanikam. Nedavno jsem to z hecu nainstaloval a byl ztracen v mikromanagmentu, ale zase jsem lip obecne vnimal celkovy obraz a videl vse lip strategicky a jakoby z vysky, predevsem target setting a jak efektivne k tomu pristupovat...

    Celkem s podivem...

  • skotak.pavel

    Už jsem se bál, že se nikdo nechytne! 😀

  • Corvus

    "A tady bude stát dlouhá alej s fůrou soch, bude se jmenovat Dlouhá alej s fůrou soch!" - Numérobis, cca 47 př. n. l. 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit