Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow

    Dost „dobrá“ agitka, že by snad brexit měl toto způsobit. Jediné, co způsobí pád Londýna, bude tak možná import multikulturalismu a nenávistní muslimové. 

  • Mohli by udelat mod s rizenim v pravo pro "nepřizpůsobiví" :) ... Ve sleeping dogs jsem kvuli rizeni vlevo absolutne nesnasel jizdu autem.

  • kkING

    Tak za tohle te asi "slusni lide" sezerou😂 Zadny z predchozich dilu jsem nehral, ale priznam se, ze tento me laka a pro me osobne to byla vubec nejazjimavejsi ukazka z cele E3

    • Jack1947

      Zahraj oba dva stáli za to ;) takhle první to jen nakousl hackování vůbec poprvé ve hrách a ten druhý už to jen hezky prololmil.

      • Wd1 jsem si uzil - snad i kvuli tomu, ze jsem od ni nic moc necekal, kvuli hejtu, kterej se na ni po vydani snesl. Ale dvoju jsem zkousel rezehrat 2x a pokazdy me totalne odradila ta pubertalni atmosfera...
        • Jack1947

          Škoda, proto to mám lepší netrpím předsudky aby mi zkazily úplně celou hru. Jasně pčíběh nic extra ale DLC byli supr jediné dobré dlc u WD1 bylo tedy 2 byly ale co, jde o to že prostě hra jako taková byla mdlá a na X360 ještě odfláklá tehdy, aspon že dvojka si na nic nehrála byla hezky odhlečená, takové GTA s havkováním a v San francisku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit