Přejít na výpis diskuzí

Hráli jsme Watch Dogs Legion s Velkým bratrem za zády (a moc jsme ho neposlouchali)

13.6.2019 21:32
Lukáš Grygar 6 příspěvků

Nikdy mě nenapadlo, že si Londýn tak oblíbím – dokud jsem ho nezažil na vlastní kůži. Tehdy poprvé za to mohla prezentace Skyrimu tzv. na otočku. Ráno tam, večer zpátky, hodina zabitá londýnskými taxíky, ale stejně to stačilo na začátek krásného přátelství. Nebo spíš turbulentního: Londýn je jedním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow

Dost „dobrá“ agitka, že by snad brexit měl toto způsobit. Jediné, co způsobí pád Londýna, bude tak možná import multikulturalismu a nenávistní muslimové. 

• Mohli by udelat mod s rizenim v pravo pro "nepřizpůsobiví" :) ... Ve sleeping dogs jsem kvuli rizeni vlevo absolutne nesnasel jizdu autem.

• kkING

Tak za tohle te asi "slusni lide" sezerou😂 Zadny z predchozich dilu jsem nehral, ale priznam se, ze tento me laka a pro me osobne to byla vubec nejazjimavejsi ukazka z cele E3

• Jack1947

Zahraj oba dva stáli za to ;) takhle první to jen nakousl hackování vůbec poprvé ve hrách a ten druhý už to jen hezky prololmil.

• Wd1 jsem si uzil - snad i kvuli tomu, ze jsem od ni nic moc necekal, kvuli hejtu, kterej se na ni po vydani snesl. Ale dvoju jsem zkousel rezehrat 2x a pokazdy me totalne odradila ta pubertalni atmosfera...
        • Jack1947

Škoda, proto to mám lepší netrpím předsudky aby mi zkazily úplně celou hru. Jasně pčíběh nic extra ale DLC byli supr jediné dobré dlc u WD1 bylo tedy 2 byly ale co, jde o to že prostě hra jako taková byla mdlá a na X360 ještě odfláklá tehdy, aspon že dvojka si na nic nehrála byla hezky odhlečená, takové GTA s havkováním a v San francisku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit