Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sekanou už jsem měl!přestaňte sem dávat radši videa,uděláte líp.Dejte raději odkaz.A nebo,sem nedávejte videa ve full HD každej nemá HD grafiku a monitor.Děkujeme
    • Kein
      Člověk co nedokáže přehrát video z youtube, by měl okamžitě zahodit počítač a odstěhovat se do země bez elektřiny a internetu. Třeba do Konga.
      • Taky jsem to přehrál,ty piczusi
  • EA, miesto aby peniaze davali na vyvoj, a vyrobili aj dobru hru, radsej to investovat do trapnych reklam. Ze som si este nezvykol

    Bol by som rad keby sa zacalo NFS kompletne ignorovat na kazdom hernom webe... a niele to.
  • jindra.veliky
    U novýho dílu NFS me zajímá jenom android verze, tam hra může něco nabídnout. Na PC a konzolích se jedna o fail
  • kvalitne utracene penize...
  • trolo
    co ma EA s tymi lens flaremi lol? bf3, mohw, nfs mw a teraz aj toto video z reflektoroch auta, wtf man.
  • BLADIA-AMNESIA
    Hudba? Tragedie.
  • MidnighT91
    Poprvé po dlouhé době, to na mě působí jako pravé, Weed for speed...
    • už to nehul
  • To si docela nabehli...Kvalitne natocena realna cast, supr kvalita a pak se to precvakne do NFS a to je otresna grafika...
    • trolo
      ale to nieje predsa o grafike! co vsetci furt pixlujete na grafiku!!! to neni vobec podstatne.
      • U Dishonored to neni podstatne, kde se jedna o urcitej druh umeni... Tady kdyz po 10 minutach (prehanim) zjistis ze to ma jizdni model asi jako angličaky s kterejma jezdis po koberci by alespon grafika mohla stat za trosku prace... (hral jsem na For Games tak se zdrz osocovani ze jsem pirat nebo veštim budoucnost)
        • a ted tu o karkulce
    • Fakt ti prijde tak otresna?
      • Kdyz se podivam na gameplay video z E3 tak moc ne, ale rikam ze je to jak pest na oko kdyz koukas 1080p na realitu a pak tam hodej hodne spatne vybrany zabery ze hry
  • Vypada to, ze se pokusili trosku o navrat ke starejm intrum, me se to celkem libilo, i kdyz focus teda moc nemusim, lepsi by tam bylo treba mini nebo tak neco.
  • pekny ale pak nejakej fakan sedne za volant, mysli ze je v nfs a jezdi jak blazen a nekoho zabije
    • fakan nerovná se automaticky idiot:)
      • tak ja to bral podle sebe, kdy ted v 18 s cerstvym ridicakem jezdim jako debil, protoze moc hraju nfs a gta
        • smejki
          EPIC! *15*
        • Kein
          ...lol...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit