Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si docela nabehli...Kvalitne natocena realna cast, supr kvalita a pak se to precvakne do NFS a to je otresna grafika...
    • trolo
      ale to nieje predsa o grafike! co vsetci furt pixlujete na grafiku!!! to neni vobec podstatne.
      • U Dishonored to neni podstatne, kde se jedna o urcitej druh umeni... Tady kdyz po 10 minutach (prehanim) zjistis ze to ma jizdni model asi jako angličaky s kterejma jezdis po koberci by alespon grafika mohla stat za trosku prace... (hral jsem na For Games tak se zdrz osocovani ze jsem pirat nebo veštim budoucnost)
        • a ted tu o karkulce
    • Fakt ti prijde tak otresna?
      • Kdyz se podivam na gameplay video z E3 tak moc ne, ale rikam ze je to jak pest na oko kdyz koukas 1080p na realitu a pak tam hodej hodne spatne vybrany zabery ze hry
  • Zrovna jsem klikl na games.cz a vidím nový článek a fungující video, pak se podívám a "aha .. youtube" ... už jsem si říkal, že by konečně něco co tady funguje.

    Jinak nový NFS nezájem, tyhle neherní videa tu hru opravdu nezachrání.
    • akorad se to pomalu nacita, rovnou na youtube to mam hned
      • já mám rychlej net, takže jsem to nepoznal, ale máš pravdu, oproti YT to tady načítá pomalu.. zkrátka na to že je tohle počítačový server, tak je to velká bída .. to už makají videa líp na kdejakým serveru o květinách.
  • trolo
    co ma EA s tymi lens flaremi lol? bf3, mohw, nfs mw a teraz aj toto video z reflektoroch auta, wtf man.
  • jo kdyby se jenom ty auta ve hre chovali jako ty skutecny... bohuzel takova arkada co z toho udelali je k zbliti...
    • ty bys chtěl po Criterionu skutečné závody? Nenech se vysmát .. Criterion nedělá špatné hry, ale umí pracovat jenom s arkádou a to ULTImátní arkádou jako je Burnout takže v závodech asi čekat powerslidy v každé zatáčce beze ztráty rychlosti.
    • DusanMPupak
      Udělali? Vždyť NFS byla arkáda odjakživa.
  • EA, miesto aby peniaze davali na vyvoj, a vyrobili aj dobru hru, radsej to investovat do trapnych reklam. Ze som si este nezvykol

    Bol by som rad keby sa zacalo NFS kompletne ignorovat na kazdom hernom webe... a niele to.
  • Adam_M
    Ehmm co to ku*** ma jako byt? :D
  • Tak ten zvrat mě dostal. :D:D
  • Sekanou už jsem měl!přestaňte sem dávat radši videa,uděláte líp.Dejte raději odkaz.A nebo,sem nedávejte videa ve full HD každej nemá HD grafiku a monitor.Děkujeme
    • Kein
      Člověk co nedokáže přehrát video z youtube, by měl okamžitě zahodit počítač a odstěhovat se do země bez elektřiny a internetu. Třeba do Konga.
      • Taky jsem to přehrál,ty piczusi
  • Pěkný, ale série NFS mě po Underground 1 už nikdy nechytla jako dřív.
    • souhlas... dobře, ještě první Most Wanted, ale i tam byl naprostej vopruz, že si člověk chtěl dát jeden dva závody, ale při tom poslední naštval cajty a pak jim musel ještě půl hodiny ujíždět, než to mohl vypnout :(
  • Každý bude jenom pořád nadávat, že už to nebude jako dřív... bože no a co ? Tak se holt NFS změnil... komu se to nelíbí ať si hraje něco jiného. Neříkam, že stareé NFS nebyly lepší, protože byly, ale zahraju si stejně i tohle. Vypadá to dobře tak proč ne ?
    • Kein
      To je jako by ti někdo vzal matku a pak ti bylo řečeno "Bože no a co? Najdi si jinou"

      ...lidi mají k těm starým needům nějaký vztah a proto jsou nasráni...

      http://www.youtube.com/watch?v=97VG1r9LLH8

      Mělo to ku*va koule! Ne jak ty komedie teď.
    • co přesně jiného se dá hrát?
    • Pokud jsi jednoduchej a stačí Ti, že to "vypadá líp" tak hodně "zábavy" s dalším shitem co nese název jedné kdysi nejlepší arkádové serie.


      Jinak je sranda jak s tou Vettou přejede ten snížený obrubník...
      • A ted jeste napis, ze Underground byl posledni dobry dil a fakt me uz jebne...
        • Ja myslim ze Underground byl prvni spatnej ale nastesti se mi chvilema docela libil shift :D
          • USER47
            Taky považuju Undergroundy za první příznak cesty série do pekel. Kromě Shiftů mě ještě trochu zaujaly nenáviděný Pro Street.
            • Na HP2 jsem uplne zapomel. Mas pravdu tenhle dil me tenkrat vylozene nastval.
            • USER47
              Jo, to je pravda, v HP2 už to šlo trochu z kopce...
            • Kein
              První sh*t ever byl Hot Pursuit 2
              http://www.youtube.com/watch?v=GeaA1CqCWFA

              Poprvé se objevují moderní arkádové sra*ky ( kamikadze policajti, hořící barely, není potřeba brzdit, svodidla jsou náš přítel)
            • U ProStreetu jsem strávil snad nejvíce času ze všech NFS. Fakt mě bavil jak jízdní model, tak tuning atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit