Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chodici lednicka? Me uz nic neprekvapi..
  • Chidlink
    Hrozně mě mrzí že na Fallouty 4 nedělá Obsidian. Umím si představit jak to bude, všude se toho bude válet mraky. K tomu aby jste získali ty nejlepší zbraně a zbroje vám bude stačit jen lavelovat, ani se nebudete muset přidat k žádné frakci, protože předměty které najdete se zase budou objevovat náhodně *9* Jako ve skyrimu podle vaší úrovně. Totální výsměch RPG žánru.
    Doufám že to tak nebude, ale myslím že jo. K tomu absence čj a je vymalováno.
  • Ach jo.. Bohužel v tom vidím typickou Bethesdu... Na první pohled pěkné, ale po pár hodinách povrchní, nudné, tisíckrát viděné. Vím, že je to subjektivní, ale všechny RPG co jsem od Bethesdy hrál mě velmi brzy začali nudit. Snad jedině Morrowind byl celkem fajn. Oblivion, Fallout 3, Skyrim... Furt na jedno brdo. A k tomu nutnost trávit milion hodin hledáním v tisících modech, aby z toho udělal hru, která se sice pak chvíli zdá lepší, ale nakonec stejnak za moc nestojí.

    A přitom jsem absolutní cílovka. Faliout universum žeru, Fantasy taky můžu, RPG pozitivní...
  • PEGi 18, tak to by se mohl vrátit i sex robot Fisto *3*
    • Nerad jsem za škarohlída a nechci si hrát na Babiše, ale vsadím se o 10 miliard, že tam sexbot FISTO a vlastně nic originálního či vtipného nebude. Zato se můžeme těšit na spoustu vyhřezlých vnitřností, krve a násilí bez pointy. Ještěže existuje ten Obsidian s The stick of truth a FNV - třeba jim tu značku ještě jednou půjčí.
  • Aaaa pokracovani masirky ...
  • Cože...??! Tohle rpg bez lokalizace... myslím, že zabrečí i kdejaký rádoby angličtinář *1* *1*
    • Neboj, dialogy osekají takovým způsobem, že ti budou stačit slova jako - shoot, kill, find, follow, nuke, Rad-whatever. *11*

      Rozbít fungující strukturu perků - budiž, přepálit to milioném barev - budiž, ale způsob vedení dialogu je ve F4 vážně prasárna.
      • To jsem nevěděl, že na F4 pracují i čeští vývojáři a můžou nám takhle bez obalu říct, jak to v té hře doopravdy je. Takový informace o dialozích nemaj ani Amíci. Nechtěl bys prozradit další podrobnosti redakci? Víš jak, námět na reportáž. *4*
        • Způsob vedení dialogu ukázali, nemám pocit, že bych říkal něco "bez obalu, jak to ve hře doopravdy je".
        • Juj ty být vtipný... *6* *6* *6*
      • Takže by vlastně ani nevadilo to EN prostředí. Čili nejedná se o chybu, ale o vlastnost, aby si hru mohli zahrát i hráči bez znalosti anglického jazyka. *1*
  • kkING
    moc pekne, ta vesnicka spis pripomina zacatek new vegas :D a az na tu pasaz se "vzduchovkou" na ferovku proti supermutantum? :-) tohle mi na novejsich falloutech vadi hodne
  • Čím víc Falloutů, tím víc Adidas *5*
  • Po prvé v životě nekupuji... s anglinou sem na tom mizerně *7* *9*
    • nj tak sup zkouknout 10 serii Friends v anglictine a budes na tom z anglictinou uplne v pohode ..
      V dnesni dobe mit 18 nemit AJ dost dobrou alespon pro prijem je zvlastni .. pred 15-20 lety AJ do nas moc netlacili, ale ted se ji prakticky nejde ubranit ...
    • Koukám, že nejen s anglinou. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit