Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fixcz
    Mimochodem dneska je Hearts of Iron 3 Collection (od Paradoxu) zlevněno o 75% na £6.24 na GG http://www.gamersgate.co.uk/DD-HOI3C/hearts-of-iron-3-collection
  • Hral som demo a vypadá to tak že by to mohla byť od paradoxu zatiaľ ich najlepšia hra /až na tie kolosálne historicko-religionisticko-etnografické nepresnosti na ktoré som u nich zatiaľ nebol zvyknutý.. /.. Čo ma však serie je to že aj ked ide o hru ktorá mi vydrží hrateľnostne na pár rokov - 40 ečok za nu v tejto chvíli nedám. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale paradox si v cenovej politike kadí pod nohy, hra je oproti iným titulom ktoré majú rovnakú uvádzaciu cenu extrémne nízkonákladová (pokiaľ realisticky zhodnotíme možnosti paradoxu a engine hry ktorý je od EU III v podstate ten istý). Sorry paradox, pirátit to nebudem /hry si odvtedy ako zarábam zásadne iba kupujem/, ale tak ako vždy si hru kúpim až po 50 percentnej zľave a hned ako napravíš tie spomínané nepresné reálie..
    • ales.smutny
      Doporučuju napsat na support, jsou poměrně "odpovídající" a jistě si vezmou faktografickou kritiku k srdci. Oni teď upravují spíše balancování, třeba až do posledního patche přesílenou Svatou říši římskou.
  • Stáhnout hru od Paradoxu..to je klacek pod nohy všem fanouškům HC strategií =o) Ale nedivím se nikomu, dělají dost specifický žánr, taky jsem si jejich první hru stáhl než jsem se do ní dostal, pak až jsem je začal kupovat..určitě bych nedoporučoval moc zkoušet jejich hry tím, že si je koupíte, mohli byste frustrovaní a v nervech litovat každé koruny..ale vydávají dema, takže to zas takový problém není trochu si to ohmatat.
    • Ámen. Stejné zkušenosti. Magicka a SotS II.
  • 13_11
    Vynikající! Mým favoritem z téhle série videí však nadále zůstává Lačnost.
  • Jen to vidim a ty úžasný argumenty ( hlavně zlodějnu zvanou DLC ), začínám si řikat že pirátit je vlastně dost dobrý nápad....aspoň by pak vydavatelé neměli prachy nazbyt na takové hovadiny.... *1*
    • nikto ta nenuti si DLC kupovat
      • Spades
        Ale kdyz je nekupujem, tak nam nadavate do piratu :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit