Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Ukřičená minorita. Poslední recenze na Steamu mluví za vše. Jsi jen lamka, která se vymlouvá na port a ukládaní. Hra se ukládá pořád, to že bys chtěl cheatovat a neustále loadovat bosse, je z tvého příspěvku patrné. Git Gud. 

  • PCčkáři v recenzích zrovna nadšeni nejsou. Napočítal jsem 80 negativních v češtině. Bugy, ovládání, port. Sám tedy nejsem.

  • lito

    Z posledních 40 tisíc recenzí na Steamu 9,8 hodnocení.  Takže asi to tak  špatný port nebude.

  • lito

    Cože? Kde to info bereš? Xenoblade je super, ale tohle sis vycucal od palce od nohy.

  • Mám problém na jeden úder zabít i obyčejného paňácu. Připlížím se zezadu a bodnu do zad. V jednom z asi pěti případů ho místo bodnutí seknu, on přežije a všichni po mně skočí. Důvod jsem nenašel. Takže při souboji s bossem můžu načasovat útok jako bůh, ale nemohu ovlivnit, že systém udělá něco jiného než chci nebo stisk klávesy ignoruje.

    A když vedu úder kolem štítu, měl bych zasáhnout a ne že ten štít sahá o metr dál, než je zobrazen. 

    Za takovou šmíru plnou hranatých textur, které se prolínají kde nemají, by se tvůrci před patnácti lety styděli a rozhodně by to nebyla AAA hra. Namalované kulisy nejsou textury, i když se tato lež už dávno stala pravdou a já je za to chválit nebudu.

  • Derp_1337

    To ukládání hry je spíš jen taková drobnost. Ten PC port měl dost problémů, to je prostě fakt.

  • Derp_1337

    Elden Ring není zas tak jasný šampión. Podle názorů spousty lidí bojoval o pozici šampióna i Xenoblade Chronicles 3. Ale je to hra pouze na Switch, takže přes 90% hráčů vůbec nemá tušení, jak dobrá je to hra.

  • A jeste jednodussi, nez zabijet bosse na jednu ranu bys to nechtel ?

  • Hra, která neumožňuje ukládání kdy chci musí být dokonalá. To Elden Ring není. Ani průměrná. Když nedokáží a ani nechtějí udělat pořádný port na PC, ať ho raději nedělají vůbec.

  • Stavět letos cokoliv proti Elden Ring je uplně zbytečný. Ta hra je totální top strop level designu, gameplaye, a vůbec etalon celýho soulslike žánru. To co se klukum povedlo se jim možná už nikdy nepovede, toto prostě trefili. A za můj herní život to řadím někam mezi Gothic (hail to the king!), Skyrim a třetího Zaklínače. A znovu připomínám - jestli nemáte co hrát a chybí vám 3d action rpg, dejte si Archolos, je to jízdenka do dětství :))

  • Carnage666

    Zaslouženě.

  • elden ring zaslouženě ty hlavní ceny

  • triptich

    v dobrých 2/3 kategórií by som vyberal inak. ale viem sa s výberom poroty stotožniť, len mám iný vkus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit