Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám problém, že jakmile něco velkého rozehraju, tak přijde nějaká akce a jde se nakupovat a to by byl čert aby to člověk hned nespustil. Nebo vyjde něco nového co vypadá zajímavě a chci to vyzkoušet. Někdy stačí odjet na nějakou dobu pryč mimo herní PC - zejména u těch příběhových RPG se po uplynutí určité doby od posledního zapnutí nemůžu dostat zpět a radši pustím hru od začátku (s falešnou nadějí, že už to konečně jednou dohraju) nebo i ty sandboxovější hry typu cities skyline nebo transport fever - když po měsíci načtu save, tak už vůbec netuším co jsem měl rozdělaného a těžko se to popisuje, ale už nemám takovou "citovou" vazbu, k tomu co už je postavené, než když mám ještě v paměti, jak to celé od 0 vznikalo, odkud kam se co vozí, kam chci expandovat atd. Dříve jsem nedohrál prakticky nic, protože jsem skákal ze hry na hru daleko častěji. Teď už se snažím daleko víc, ale ne vždy se povede.

    • pichpe

      Koukám, že buď trpím schizofrenií a píšu tu ještě pod jedním nickem, nebo mi někdo vykrádá mozek. Bohužel to mám úplně stejně a těch her co chci určitě dohrát je tak padesát 😆😉

      • Nejvíc mne mrzí asi zaklínač. Mám všechny 3, ale jedničku jsem zatím ještě nikdy nedohrál... ale rozherál jsem ji už tolikrát...

        • myslím, že za nedohrání prvního  zaklínače ti nikdo nebude rvát ruce. já miluju knihy a trojku, ale prostě jedničku a dvojku už nikdy nedohraju, protože na to nemám čas a trojka to zvládá výborně i bez nich.

          • Jenže já si vždycky řeknu, že si to chci zahrát od 1 a ke 2 ani 3 se asi jen tak nedostanu. Ale první 2-3 kapitoly z jedničky znám skoro nazpamět.

            • pichpe

              Já už to vzdal. Vzhledem k nedostatku času u počítače jsem to nakonec zahodil, koupil jsem si Switch a za poslední dva měsíce jsem v půlce trojky. Rozhodně toho tahu se switchem nelituji 👍

              • Reakce na příspěvek:

                Na tom neběží moc věcí, které hraju.

                • pichpe

                  Reakce na příspěvek:

                  No já ho kupoval vlastně kvůli třem hrám/restům. Právě Zaklínač 3, Pillars of Eternity a Cities Skylines. Ve frontě mám pak ještě Diablo 3, Divinity Original Sin 2 a teď vyšel XCOM 2. Takže tam toho mám víc než dost...

  • untentrauer

    Pro mě tam nepatří RDR 2 a Sekiro. Obě hry mám od jejich vydání nainstalované, ale nemůžu se odhodlat je dohrát....Prostě mě nudí a nedokázal jsem se vžít do příběhu...I když u RDR 2 sem se fakt snažil! Ale nějak mě osud hlavního hrdiny a jrho bandy nezajímají...

  • BoB.2

    Teď vyšla čeština na Sekiro tak se ukáže jak skončím.

  • maros.goc

    keby ste sa túto otázku opýtali pred rokom, vtedy som totiž dohral Final Fantasy XIII-2 (slabá hra)...no a dohrával som ju niekoľko rokov po poslednom sajve :D ....po tom som si po tych rokoch k tomu sadol a hned ju za par hodin aj dohral

  • iSpirit

    Dát Sekirovi desítku jen na Shura ending?! Tak to je jiná liga! 

    • nightborne

      Na ty ostatní sem se samozřejmě podíval na videích a hrál to i docela dlouho na ng+, zase žádnej strach, jenom ne až do těch druhých konců. Beztak mě to mrzí =).

      • iSpirit

        Já to nemyslím nějak špatně. Jen na Shura ending nevidíš tu poslední krásnou lokaci, která je taková snová a navíc je tam dost přesah do japonského folkorů. 😉

        • nightborne

          Však proto mě to mrzí, viděl sem ji akorát na tom videu, ale i tak bylo poznat, že je nádherná... mno, tak snad někdy, až zocelim nervy se do toho zas ponořit )).

          • iSpirit

            Vlastně ti i závídím, já jsem čekal tak dlouho na DLC, které nebude a ty máš předsebou ještě kus hry a super boss fighty. Já jsem se k tomu teď vrátil po roce a chytl jsem to do ruky docela rychle. Combat je hodně responzivní, takže nebudeš mit dle mého problém.

          • Btw jen mala pripominka ke clanku, konce jsou ctyri, takze si pripoctete jeste jeden pruchod navic ;)

            • nightborne

              Počkej počkej! Shura, owl: father, isshin a... ? Co sem zapomněl? Tu příšernost s frozen tears? Jo, u tý předstírám, že neexistuje, radši )).

              Ale oukej, budeme fakticky správní, upravím to =)

  • ico.crook

    Jojo...San Andreas...to už asi nikdy nedohraju :D  Ale s Death Stranding se mi to nesmí stát!

  • WortexCZ

    Shodou okolnosti sem vcera z duvodu "nemam do ceho dloubnout" dohral konecne FC5. A to sem nemel delat! Zbyval posledni region a final boss. Kdybych se na to vykaslal, tak sem dneska porad este spokojenej "jak se to pekne hraje". Aneb - jak ze subjektivni "sedmicky" udelat "trojku" jednou jedinou animaci. STRASNEJ ODPAD! Pardon... uz mizim.

  • u mě ze všech her, co jsem nedohrál, vedou fallout 3 a new vegas. ani s mody mě to prostě nebaví, i když se snažím, aby se mi to líbilo. ale to šedohnědé prostředí mě prostě nudí a unavuje. UI je sice legendární, ale pro mě absolutně otravné. a celkově ten gameplay je oničem. on ani ten skyrim mě v tomto ohledu nebavil, ale když jsem seděl v nemocnici nějakou dobu, tak mě to tam dokopalo tak samo :). 

  • Sierra117

    Šárka očividně žádné resty nemá, že nemusí odpovídat? :D 

    • cms.sarka-tmejova

      Šárka má právo nevypovídat... a nerada odchází od rozdělané práce, tedy rozehrané hry, kterou má v úmyslu ještě někdy dokončit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit