Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, to byste taky mohli udělat nějakou rekapitulaci KS her za 2012, hm? Na většinu už jsem zapomněl a ani si nepamatuji, že by mělo vyjít něco extra zvláštního.
    • GlaDOS
      Jen tak zpaměti Planetary Annihilation, nový Broken Sword, Double Fine adventura, Wasteland 2, Project Eternity, MaK, Project Godus, Maia, Star Citizen, Elite: Dangerous, FTL: Faster Than Light. Takže ano, nic zvláštního, samé blbosti.
      • No jó, ale do tebe to není tak hezké, jako kdyby to napsal někdo z redakce v článku delším, než tři řádky.

        Nic extra zvláštního != blbost. To jen znamenalo, že si nepamatuji (!), že by mělo v budoucnu (!) vyjít něco vymykajícího se (!) standardním herním mantinelům. Něco, co tu třeba ještě nebylo. (!).
        • Mne plne postacia tie obycajné dobré hry.
          • A opět musím podotknout, že jsem nikdy nikde neříkal, že by mi nestačily. Na PE se těším jak na vánoce, Wasteland taky očekávám, na Star Citizen jsem zvědavý.
  • Jen tak dal, at se jim dari, vyvojari primo financovani fanouskama produkuji 100x lepsi hry nez velka studia kterym jde jen o penize viz EA,Blizzard etc. ktery v posledni dobe produkuji smejd za smejdem...
    • "vyvojari primo financovani fanouskama produkuji 100x lepsi hry nez velka studia"

      Ha! To by mě zajímalo na základě jakých zkušeností tohle tvrdíš :)
      • JezboX
        Ha! Mě by zajímalo proč dostáváš ty mínuska *15* mimo FTL snad nic z toho nevyšlo, ale všichni vědí, že to bude lepší. Přeci jen to u každýho projektu ty vývojáři říkali že. Já jsem zainvestoval do Wasteland 2. Pak jsem chtěl ještě Project Eternity, ale nějak jsem se nakonec nerozhoupal.
        • Mínusy sbírám, pak si je doma vystavím a koukám na ně, pokud zrovna nepláču v nějakém temném zaprášeném rohu :) . Pro jistotu jedno vždycky přihodím, abych nedej bože neměl zelené číslo.
          No jo, právě jak to všichni vědí mě hrozně fascinuje. To mi připomíná naší paní recepční, ona totiž taky ví, že všichni v ODS kradou, že Okamura je ztroskotanec, že Franz je cvok a že Zeman je nejchytřejší a nikdy nelže.
          Investice hezké, mě Wasteland minul, tak jsem zainvestoval do PE, kam nakonec ten Wasteland stejně dali jako "bonus" pro některé přispěvatele. Což de.
          • Kozy
            Moudrá to žena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit