Přejít na výpis diskuzí

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

10.1.2020 19:11
Matěj Svoboda   4 příspěvky

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • je to docela zajímavé téma. zatímco herní vývojáři se dokáží přizpůsobit jiným médiím a vytvořit solidní hru na základě filmů / knihy (a ostatně čehokoliv), filmová studia jsou více sešněrována, chybí jim odvaha experimentovat, vyjít ze zažitých šablon a důvěra v projekt.

 • Houdini

  Ten Spider Man 2 no neviem neviem...

  • jj.. pro mě byl Spiderman dost zklamání. Rozehrál jsem ho až po hype, co kolem něj bylo a po odeznění počátečního skákacího a městského "wow" efektu, už to byla jen lehce nadprůměrná hra. 

   Riddick a Escape form Butcher Bay byla ve své době naprostá pecka a podle mě příběhový hidden gem (v rámci hry podle filmu)

   Dál třeba Alien Isolation považuju za do detailů vymazlenou a dobrou hru podle filmu. Atmosféra hutná, že by i Křemílek záviděl..
 • TheGGG

  terminator resistance je dost solidní hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit