Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe - prej by to diskvalifikovalo Mature hry, já myslím, že by to v první řadě diskvalifikovalo W8.
    Microsoft Store nebudete muset používat, jen vás každou chvíli vyskočí bublina:" Prozkoumejte nové skvělé možnosti online obchodu!", "systém Windows stahuje aktualizace Microsoft Sore"--"restartovat ppčítač za 10 minut"---"probíhá inicializace instalace aktualizace Microsoft Store"---"program MS Store nebyl správně spuštěn a bude ukončen"---"MS Store se nepodařilo připojit k databázi"---synchronizace selhala".... Ale jinak si ho vlastně nemusíte všímat:-D
  • hmm win 8 by mohly byt k necemu, mozna slevni win 7 .)
    • Naopak... a W8 jsou primo k H..... doporucuju je preskocit na w9
      • Aby ste nakonec neskončili s vašim přístupem u W7/XP *7*
        • Veskoslav
          Já u nich zatím končím. Oba jsou plně v provozu a W8 se vyhnu, nevidím důvod měnit z W7 na W8.
          • Až uvidí W9 tak si myslím, že u 7 zůstanou. Bill už je pryč.
  • PS3Hrac
    Koukám že tam budou hry s dokonalou grafikou jako Call of Duty *1* *1* *1*
  • Robotron3
    Aby to bylo uplně jasné každému. Windows Store je obchod pro Windows 8 prostředí Metro. To co je určené pro tablety. Co se koupí ve Windows Store, poběží v Metru prostředí a ty aplikace a hry jsou vyvíjené pro metro prostředí. Hry jako Mass Effect a Skyrim nemají s Metro prostředím nic společného, jsou to desktopové aplikace, kterých se Windows Store vůbec netýká. Pokud v budoucnu budou ve Windows Store nějaké hry na téma Mass Effect a Elder Scrolls, nebudou to hry jak je známe z desktopu, ale budou to menší věci srovnatelné s iPadem a Androidem. A těch se týká, týkalo to údajné omezování. Ne normálních her.
    • Veskoslav
      Tento Store byl původně i pro desktopové Win (nevím jestli tam zůsal) a měl nabízet nejenom programy, ale i hry, časem hudbu a filmy.
      • Robotron3
        Ale jen běžící v Metru. Co se koupí v Metru, to běží pod Metrem. A to se žádných Skyrimů a Mass Effectů prostě netýká, nemůžu si pomoct. A tohle dávat do souvislostí, je u mě plašení :)
        • Ne, jsou/budou tam i desktopové aplikace. *4*

          Jinak máš pravdu.
          Tím "žádné 18+ hry" by si znemožnil konkurovat v prodávání ostatních her na "způsob steamu". Dalo se to čekat.
          • Robotron3
            Teď jsem se díval, jak to s těmi desktop aplikacemi ve Windows Store bude, a dočetl jsem se, že tam budou jen odkazy, nebude tam ani cena a po kliknutí tě to přesměruje uplně někam jinam. Takže tohle pro mě není plnohodnotný obchod s desktopovými aplikacemi a hrami. To tam bude jen aby se neřeklo.
            • Robotron3
              To teda vůbec neni vedlejší, jestli se produkt v obchodě prodává nebo jen linkuje a prodává se někde jinde. To si určitě nevěděl (už jak jsi nazval titulek) a s tim ty novinky napsal a teď si to snažíš obhájit. *15* Ale už dost o tom. Pro konkrétnější představu tu máme naštěstí diskuse *3*
            • Overwatch
              Robotron: reakce na to "když v obchodě nebude..."

              1) Přečti si ty podmínky prodeje aplikací (http://goo.gl/qZDNg), když už se o tom chceš bavit. Pro desktopové aplikace ve Storu platí: "Desktop apps must follow additional requirements. In addition to these requirements, you must certify desktop apps under the Windows Desktop App Certification program."

              - Takže kromě toho, že musí desktopové aplikace splňovat ty metro app podmínky, musí splňovat ještě nějaké "své" další. A pro metro apps platí to omezení ratingu, což tím pádem platí i pro desktopové apps. Jestli se to tam "prodává" nebo jen "linkuje" někam jinam je už vedlejší. Jednou to máš ve Storu, tak musíš splňovat jeho podmínky.

              2) V novince není ani slovo o tom, že by nebyly povolené hry "ve Windows 8" - jasně píšu o tom Storu a ještě je tam napsané, že klasické desktopové aplikace můžeš do Win8 dostat i tradičně, třeba přes Steam.
            • Robotron3
              Když v obchodě nebude tlačítko koupit, ani cena, a bude tam jen seznam věcí, s odkazy na homepage, nebo kdo ví kam, tak tomu já fakt neříkám "prodávat". Kdežto ty ten článek napíšeš takovým způsobem, že hnedka lidi, co do toho nevidí, si mohou myslet, že se jedná o hry ve Windows 8 jako takové, viz hned na začátku předhodit Skyrim a další...
            • Overwatch
              Je jedno jak moc plnohodnotně se na to díváš ty Robotrone, důležité je, že se to tam prodávat nějakým způsobem bude (MS dřív potvrdil tuším Kotaku, že se to týká i her, nejen Metro aplikací) a tím pádem se na to vztahují ta pravidla.
            • Aha? To mění situaci, nojo, hezký fail ode mě, he..hehe :| To je tím, že to store moc nepoužívám no -.-
          • Veskoslav
            No jestli hodlá konkurovat tak, jak konkuruje Origin Steamu, tak ve Steamu můžou začít otvírat šampaňské.
            • Určitě ne, ale napřed si zjisti, jak Windows store funguje než na tohle začneš argumentovat.

              //ok, sorry, zas na způsob steamu asi ne. Ale musíme stejně počkat, jak to s tím bude za pár týdnů/měsíců.
  • Reklama na Win 8.
    • Spíš na steam *7* Měl by sis ty články i číst.
  • doufam, ze diky takoveto konkurenci steam zlevni novinky... aspon nektere..
  • Robotron3
    Ježiš a už zase tohle míchání jablek s hruškama a plašení. Nikdo nezvažuje ani nezvažoval žádné omezování a zakazování her jako Skyrim, Halo, Assassins Creed, ale tabletových věcí pro Metro prostředí, což je uplně něco jiného a nemá to žádnou souvislost.
    • Ty jsi vedle jak ta jedle *2*
      • Robotron3
        Tak mi to vysvětli, prosím, proč jsem vedle jak ta jedle, to by mě zajímalo...
        • Veskoslav
          Protože Microsoft uvažoval, že by maximálně povolil hry s Pegi +16 a to ještě některé, nikoliv všechny.
          • Tak to uz by do hrobu, co si kopou mohli rovnou skocit, alespon co se tyka vlastni 'distribuce' her. R.I.P Games for Windows.
          • Robotron3
            Ja tu ale mluvím o tom, že desktopové hry jako Skyrim a Mass Effect nemají nic společného s Windows Store, chápeš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit