Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no podle videa to vypadá, že tam pujde dát jakákoli kytara... To by bylo super a kdyby prodávali čistě i jenom hru, tak není co řešit, když mám už elektriku svoju (((:
    • Jojo, vypadá to, že si tohle určitě pořídím :)
  • hitokage
    První hudební hra o kterou se začínám vážně zajímat. Pamatuju si, zě hry s plastovou kytarou několik významných umělců kritizovalo (byl mezi nimi Jack White, na další si nevzpomenu) právě kvůli provedení. Teď to už to nebude jen hra. Přinese to s sebou výrazné zvýšení obtížnosti, ale zárověň větší potěšení z výsledků. A hlavně doufám ve velkou podporu právě ze strany slavných kytaristů.
  • !!! KONEČNĚ !!! smysluplné využití konceptu Guitar Hera . Spolu s Move či Kinetctem vás bude snímat a kontrolovat (doufám že jsou o nutný kus před původním Eye Toy) . Už aby tu byla rozšířená realita , to teprve bude škola hrou .
  • konečně nějakej realistickej simulátor :D
  • Sám hraju na elektrickou kytaru už pěknejch pár let, a tohle bych si pořídil třeba proto, abych zjistil, jak na tom jsem, a jestli se nemůžu vůbec naučit něco novýho a zajímavýho. Jsem samouk a i když (a možná právě proto, že) inklinuju k progresivnímu stylu, trošička hudební teorie by nebyla na škodu. Sem s tím!
  • Super to si koupím sám se učím na akustickou kytaru a toto bude docela zajímavý doplněk, ale uvidíme kolik to nakonec bude stát u nás kolik si vykutálení obchodníci a další prostředníci nechají pro sebe.
  • Nemáte info jestli to bude i na PC?
    • To víš, na PC to být nemůže, bo by se to jenom pirátilo...i s kytarou. *2* *3*
      • No to je hodně blbec kec na Xbox se možná pálí už víc než na PC, takže taková výmluva je naprosto mimo. Podle mě to má trochu jiný důvod. Další důvod ignorovat ubisoft napřed kvůli nesmyslnému DRM a teď kvůli ignoraci PC hráčů.
      • pirátilo coze ?? toje vtip kdiz ps3 a xbox 360 je uz hecknutej ??
  • Vytecne, konecne je napadlo ze misto buseni do cudliku se bude hrat na skutecnou kytaru. Jenom tak trosku pochybuji ze se toho bude ucastnit Gibson. Kazdopadne je jasne, ze ucit se nejakou interaktivni cestou je pro samouky lepsi, nez se ucit z knizek nebo se naslepo pokouset hrat rovnou podle nejakej tabulatur skutecnejch pisnicek - i kdyz dneska zase s GUITAR PRO, kde cloveku jede cara pres noty a zaroven je to hraje, to taky neni uplne spatna cesta.
    @Generalmagor: pokud te sere ze na kytaru hraje kazdej tak si najdi nejakej exotickej nastroj, treba nineru
    • Taky mi tam ten Gibson nějak nesedí... Za 200 dolarů od nich člověk nakoupí tak max hadru s jejich logem *1*
  • To jest otazka jak se toho chytej.
    Spise mam ale pocit ze jde zase o marketingovy pocin. Kdyz hraci zjistili ze umelohmotnymi siditky na holky moc dojem neudelaj prestali to kupovat. A ted produkce hleda cestu. Dame jim tedy do ruky kytaru skutecnou. Neco mi rika ze to zase zustane nekde na pul cesty. Mainstream prece nema zajem se ucit hrat. Ten chce jenom vypadat jako ze hrat umi. *1*
  • pokud by tam šla připojit jakákoliv elektrická kytara, tak je to velice dobrý nápad, ale pokud k tomu bude MUSET být jimi dodávaná, tak to opět nikam nevede...
    • přesně...když půjde připojit moje, tak si to koupím... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit