Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja nevim kliknu na to a 19,99€ v košíku to mi nepřijde zrovna zadarmo *11* *10*
    • 1. 12. 2017 13:01
      "The Bureau: XCOM Declassified je totiž na Humble Bundle do zítřejšího odpoledne úplně zadarmo." - pochopení psaného textu je u nás velmi špatné, to se ví.
  • Toto by si mal určite zahrať každý fanúšik Xcom série. Hra dopĺňa dej a niečo aj vysvetľuje z Xcom universa. Ja som si to kúpil pred pár rokmi a vôbec som neľutoval.
    • Jack1947
      To si nejsem moc jistý...
      • nejhodnotnejsi komentar, cos tady kdy napsal, bravo, zlepsujes se...

        Ted napis neco o anonymech...
    • Kterého Xcom univerza? Těch her je tolik a přijde mi, že ten děj byl vždycky +/- stejný; nevíš nic a kde se vzali tu se vzali sliní emzáci, začneš zkoumat silnější zbraně, objeví se silenjší emzáci a tak pořád dokola, dokud nenarzíš na jejich základnu nebo loď či planetu, tam to rozsekáš na kusy a konec. Nebo za Xcom považuješ jen teď ty 2 nejnovější hry?
  • Vůbec jsem tu hru neznal a včera když jsem ji hrál, tak mě fakt bavila. Předchozí hry zdarma, jako Sanctum 2, Killer is Dead, Brutal Legend... mě moc nenadchli a dlouho jsem je nehrál (dá se říct, že i vizuál mě odradil - hraní si s barvama nemám v oblibě), ale tohle se minimálně první 2 hodiny hraje fakt dobře. Grafika mi hned připomněla Mafiu 2. *4*
  • Mám jeden problém.
    A ten,že jsem si nedávno vytvořil účet na HB a chtěj po mně potvrzení Emailem.To by nebyl problém,ale mě žádný mail od HB nepřišel.Zkusil jsem to několikrát přeposlat a nic.předem dík za pomoc.
    • A pokud stale nebude prichazet, tak bych zkusil pouzit treba gmail namisto Seznamu. Zahranicni servery s nim (nebo rovnou s cz domenami) mivaji obcas problem.
    • Stalo se mi dnes to samé, email byl v hromadných (seznam.cz)...
    • Musel si buď špatně napsat svůj e-mail, nebo se zkus podívat, zda třeba nemáš od nich zprávu ve spamu, nebo v hromadných... pokud ani to ne, tak jim napiš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit