Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak BACHA !!!!NES*R se do Segala !!!Nikdy nevíš kdy si ulízne vlasy do culíku a půjde ti nakopat PR*EL !!!!! *1* *1*
    • Segal,segal hmmm to je ten lovec tulenu s velkym cemrem?
  • jnsCZ
    S hodnocením souhlasím, singl je tak na 5/10 (průměrný gameplay, nevýrazné a opakující se prostředí, hloupý AI spolubojovník), coop samozřejmě vždycky požitek zvyšuje, ten si zaslouží 7/10. Zprůměrováno na 6/10, což je ale stále nadprůměrná hra. Kdyby měla lepší grafiku a nápaditější level design, vychytáno pár chyb, tak se na tu provařenou osmičku dostane. Ale upřímně, začínám nenávidět hry, co dostávají osmičky. To je taková magická hranice, pod kterou se u alespoň trošku dobré hry "nesmí" :)
  • Kostlivci nemají šlachy ani nic podobného a přitom drží pohromadě. I v Elder Scrolls hrách nějaký zvuk vyluzují. Takže to bych nebral za chybu. ;)
  • Skutočne táto hra je o dosť slabšia, ako som čakal. A pritom som sa na ňu tak tešil.... Problém vidím hlavne v príbehu, ktorý snáď nestojí ani za prd, v technickom spracovaní, zasekávaní sa o objekty, atď... Takže aj keď ma to mrzí, ale hodnotenie okolo 6 je na mieste, ale písať recenziu ako keby ju recenzent hral za trest? Veď tam nie je uvedené žiadne pozitívum a tie by sa tam zato dali nejaké nájsť... Mohol by myslieť na to, že by niekoho tá hra aj mohla baviť a chcel by vedieť aj o dobrých stránkach hry...
    • Vždyť tam máš napsaný ty dialogy mezi postavama, ty jsou opravdu fajn. Co jinýho bys vypíchnul jako dobrý? Souboje za toho plešouna jsou nudný, ani žádná komba tu nejsou, co by dokázala udržet pozornost a zábavu po hodině hraní. Za tu elfku je to zase něco na způsob Moorhuhnu. Doběhneš do krytu a už jen střílíš slepice, teda vlastně zombáky. Strom dovedností by tu ani nemusel být protože nemá žádný hlubší dopad na hru. I když nepoužíváš ty magický útoky, stejně to v pohodě projdeš. A co jsem nepochopil je, proč sbírám ty peníze? Hru jsem nedohrál, takže je možný, že v druhý půlce hry jsou k něčemu dobrý *1*
  • mas pravdu bro tiez som sa nadtym pozastavil ze wtf *4*
  • Tvrzeni o kostlivcich "Nejvíc asi zaujmou kostlivci, kteří vyluzují všelijaké hlasy. Ne že by vypadali oproti jiným hrám nějak epesněji, ale popravdě až do teď jsme si mysleli, že kostlivci nemají hlasivky právě proto, že jsou kostlivci." mi pride podivny. Stejnetak tam mohlo bejt, jak to ze chodi, kdyz nemaji slachy? Absence tkane by nemela byt problem. :) ( zvlastni, ze se nad tim nikdo jiny nepozastavil :P )
    • BoB.2
      Co tady řešite za sr*čky to je stejne blby jako bych zkoumal kde má E’lara těch 150 šípu do luku je to prostě fantasy a když tu budou kostlivci třeba prdět tak to tak prostě je....
    • Třeba v TES:Daggerfall kostlivci vřeštěli.
    • Tak, kostrouny rozpohybovala temná magie, to se ve hrách říká často, holt tady za ně černá magie i mluví, není problém
  • jaksi jsem nepochopil, proč jen ten mladý svalnatý hrdina ve vynikající fyzické kondici označen recenzentem za feťáka?!?!?! považuje snad lektvary za drogy? nebo je to tou kérkou na hlavě?!?!!?
  • Koukám že číslo 6 je poslední dobou nějak oblíbené, že by se z recenzentů stávali hateři? Lidi jděte se projít do lesa a nepařte furt ať se to pak neprojevuje na hodnocení(i když já hraju BG sagu pořád dokola cca 80 dohrání a u mě stále desítková hra)
    • Nejenže je tvá téze uplně mimo, ale hlavně, kolikrát se má opakovat že číslo je orientační a text je to hlavní? *3*
      • Navíc spousta lidí se podívá na číslo a když je tam 6 a míň tak s recenzí vůbec nebudou ztrácet čas, Btw Black ops mají na konci malým písmem hodnocení 3 ale u odkazu je hodnocení "redakce" čili politicky korektní 7? Nevěřím tomu že to je chyba v systému odkazů
      • Jo fakt jako? A proč tam teda to číslo vůbec je? Proč teda hra u které čtu samé nadávky a špínu nakonec teda tu sedmičku dostane?
        • Hele, řekni mi, jak chceš férově hodnotit herní obor, kde jsou nehorázné rozdíly napříč všemi žánry v hratelnosti, délce hraní, vizuálním požitku a v dalším miliónu faktorů čísly od 1 do 10. To prostě nejde, protože pokud se nejedná o geniální kousek se vším všudy(=10) nebo naopak tak nehoráznou sračku, že si zaneřádíte klávesnici včerejším obědem(=1) tak je škála pro každého v podstatě posouvatelná jak chce. Proto nemá cenu řešit číslo. A má spíš poukázat na celkový požitek redaktora ze hry.
    • jen mě mínusujte ale když cockotina COD BO dostane sedum tak tohle je moc, Demon Forge je minimálně padesátkrát zábavnější
  • Som zvedavy ci rovanky objektivny meter hodnotenia bude uplatneny aj na produkty hlucneho mena napr. dalsie cod pokracovania na ktore by sa uz mohli robit recenzie hadam aj s predstihom.Popripade celu recenziu minuleho dielu pastnut a prepisat len nazov.
  • tak na tuto hru som sa mega tesil... po desiatich minutach mi nepomohla ani peroxidova elfka a musel som vypnut
    • napodobne. fantasy klon gears. s nehorazne nevkusnou grafikou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit