Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm preco je to 29.10.? Vacsina oficialnych datumov {aj na stranke hry} je 26.teho..
  • zase 12GB COD 7 to at si naserou jestli to zase bude krátky jak MW2 že jsem to měl dohraní za 5 hodin a 45 min a nějakej multiplayer mě nezajimá jde mi o příběh hry hraju medal of honor novej a zatim víc mě baví než COD
  • Ja to vidím že moje PC 486 to v pohodě utáhne na full s vyhlazováním. Jen mě trápí, jestli to bude podporovat win 3.11 a jestli vyjde i verze na 6000 disketách :(.
  • Ano s HW požadavky jsem úplně v klidu. Toto nic neřeší .... :-)) Když si jen vzpomenu jaké měla ARMA 2 ,,doporučené" požadavky,které moje PC splňovalo... nakonec jsem zjistil úsměvnou pravdu :)
  • No u CoD to spíš vypadá na doporučené než na minimální. Engine je pořád ten samý a jen minimálně vylepšený. Na minimum se mi nezdá to dvoujádro -
    • na minimum to pojde aj na silnejšom jednojádre a grafike 6600gt :D od Nvidie popripade zrovnateľnom radeone , a na to minimum postači aj 1gb ram samozrejme v XP :D
  • to pharaonsk: co to je za kravinu poustet ve hre antialising kdyz ti nebezi na plne detaily ? ...
    • V nízkých rozlišeních pod 1080p se kostrbatost neskutečně projevuje a na velikém monitoru (22" a více) je to příšerně znát - u mne to bylo vidět u Metra2033 bez patchů, kde mi v 1920x1080 se hra škubala, musel sem tedy dát nižší rozlišení a vynutit antialiasing, abych si nepřipadal jako v legolandu (ne kvůli barvičkám, ale kostrbatosti).
    • Nekdo proste nema rad kostrbaty hrany a nemyslim ze u takove hry bude rozdil mezi medium a high az tak velikej.
    • neni dulezity obsah, ale forma..
  • vidim to , ze byste meli vsichni drzet hubu a nehrat takovy priblbly hry pro pitomce.
    • když tomu nerozumíš, tak se nevyjadřuj.....
      • názor jako názor
  • Vidim to na stredne detaily so zapnutym antialisingom 2x na mojom 14mesiacov starom notebooku Somy Vaio :)))
    • Hmm, tak já to vidím na plné detaily a full HD na asus G73 *2*
  • Zajimave je, jak se stale zvysuji naroky COD, ale pritom ty hry vypadaji porad stejne. Zda se, ze to vyvojari rok od roku vice smeli.
  • who cares? .... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit