Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    uff 1070 a 1080 už jsou mimo ligu.... no radši investuji do konzole, než zjišťovat co frčí za CPU, GPU atd.

  • jiri.svak

    Díky za info. Nevím, jestli je to "neoptimalizovaností", ale i tak je to celkem bída. Inu, odpovídá to měřením, viz výkon RTX 2080 Ti ve 2K.

  • Hra je neoptimalizovaná jako prase. Na I9-9900K + RTX 3080 jede Avg. 82 fps na Ultra ve 2k.

  • No, zdejsi pozitivni recenze me uprimne receno prekvapila, obvzlast po tom, jak sundali Lrgion. 

  • dworkin

    Ale no jistě. Ona ta hra taky poškozuje uložené hry a hráči přichází o progress. Docela závažná věc, že? Tak závažná, že ji musel oficiálně  přiznat i Ubisoft. Ovšem pokud se ptáš, kde o něm na Games najdu zprávu, ptáš se marně. Na Games se dočtes, že Homolovi vadí, jak NPC při rozhovorech legračne rozmachuji rukama....

    Další problémy: Hra zamrzava, nejdou dokoncit questy, HDR je rozbité (toho si víceméně všimla Alžběta, aspoň za to díky) a další, stačí otevřít Ubi fóra a Reddit!

  • Je to zabugovany jak prase - od spatnyho zvuku (a to je pro me osobne ta posledni stranka, ktery si bezne vsimam, ale tady to opravdu nejde preslechnout) po divnou optimalizaci - ted napriklad mi nahodne zacly klasat fps - po startu hra bezi na cca 50 a pak po chvili klesna na 25-30 - zpravidla po nacteni pozice nebo presunu po mape... A bezi tak stabilne, pomuze jenom restart hry. Pritom prvnich odehranych cca 20h bylo v pohode. 

  • Kabutops

    jen dotaz, proc jsou obyc karty amd rx5700 casto opomijene ale nvidie 1050 a 1060 ne?

  • medveddd

    Díky za odpověď, jestli v redakci 1060 nemáte, tak to je jasný, že kvůli pár testům, než bude zastaralá, jí kupovat nebudete :)

  • jiri.svak

    Tu kartu bohužel nemáme :-( Ale výkonnostně ekvivalentní GTX 1060 je GTX 1650 Super, kterou v testu máme, takže obrázek si lze udělat i podle ní. Jen odhaduji, že by výkon tolik nepoložil nedostatek paměti (GTX 1060 má 6 GB VRAM, zatímco GTX 1650 S jen 4 GB), takže kolem 30 fps v 1080p / Ultra High by to mohlo být.

  • medveddd

    Nevím, jaký HW máte k dispozici, ale když už děláte testy, připadá mi škoda neudělat je i na současně nejpoužívanější kartě - 1060

  • díky za info...sám mám doma kino a audiofilskou sestavu na sluchátka a za mě tedy je zvuk víc než grafika (pro mě)...jsem rád, že jsem to neuspěchal...no, to proto že mi chcípla 2080tka a čekám na reklamaci.o) mám jako vánoční dárek.o)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit