Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru som uz takmer presiel celu, ale po precitani tejto recenzie mam pocit, ze som hral uplne iny titul. Hodnotenie 6 si urcite nezasluzi, dal by som 8.
  • "Stejný postřeh mechoshiftjá i ve chvíli, kdy mu skolíte kolegu, který byl vybavený střelnou zbraní." To jsou zase perly... až bude na games.cz někdy recenze s méně než pěti hrubkami či překlepy, pošlu vám dobrovolný příspěvek 1000,- Kč.
  • Mahcake
    Zvláštní, že hráči to zase vidí jinak. Že já se na ty recenze už radši ani koukat nebudu...*7*

    http://www.metacritic.com/game/xbox-360/i-am-alive/user-reviews?dist=positive
    • jnsCZ
      Metacritic ztratil smysl u čtenářského hodnocení v momentě, kdy jsem se tam dočetl "Dávám 10 bodů jenom proto, abych vyvážil ty jedničky a nuly, co sem hází PS3 fanboyové. Hru jsem nehrál"
    • Veskoslav
      Metacritic? To ještě někdo bere vážně? Je to stejné jako recenze:-D I když tam je to ještě horší. Viz např. ME 3 a hodnocení 0-2 body a komenty k tomu.
    • Jo, ale nekoukej se jen na ty čísla a čti. Tady máš 2 příklady z první strany, kde dávaj nejvyšší možnou známku a přitom píšou:

      nayerr: 10b. "it's good, good not great, but definitely not bad. not good good, but just good."

      jepainter: 10b. "Bad: There are occasional moments of frustration with gameplay. Too linear. I wish that problems could be approached from many different angles, instead of essentially one angle of attack." Následuje výčet pozitiv.

      Ze sposty komentů je cítit především nadšení nízkou cenou - 15 dolarů. Asi taky záleží, jak k tomu kdo přistupuje. Zatím čtu Pozitivních 34, smíšených 10, negativních 9.

      A nakonec - Metacritic ber vždycky s velkou rezervou *3*
    • janchor
      Zvláštní, že ti 6 & 6.9 přijde jako rozdíl hodnej zvednutejch očí.
    • Neni prumerny hodnoceni hracu a kritiku prakticky stejny?
  • Nechci byt genderove stereotypni, ale je survival horor zanr pro zenske? Ono uz jen pozadavek, aby u survival horroru bylo mozno ukladat kdekoli - vzdyt by to te hre uplne znicilo atmosferu. Jestli za tohle je ta hra hodnocena spatne, pak neni spatna hra, ale hodnoceni. Jasne, neco takoveho neni pro kazdeho, nekdo takovy at klidne da prednost farm ville a recenzuje coral city. Ale ze to neni pro kazdeho jeste prece neznamena, ze je to automaticky spatne. Stejne tak povzdech, ze se nejaky usek opakoval 6x. No a co? Ja ted hraju Unit 13 ( http://spokojeny.blogspot.com/2012/03/unit-13-preview.html ) a tam chcipam velmi casto, vlastni vinou. Ted tu posledni misi jsem neudelal minimalne 10x, protoze je pomerne tezka, dlouha a nema zadne save pointy, musi se mi proste bez chyby podarit provest cela. A je to super zabava, protoze je velmi dobrou hratelnost a opakovani mi nevadi, muzu si zkouset ruzne taktiky a podobne. Pokud by tu mely byt hry hodnoceny spatne proto, ze se recenzentovi nepovedlo neco na poprve, tak ty recenze tady ztrati smysl.
    • I Am Alive není první survival akce, kterou jsem měla možnost hrát. V ostatních hrách mi restart tolik nevadil, zde se ale nedokážu zbavit pocitu, že autoři se za pomoci náročné obtížnosti snažili uměle natáhnout velmi krátkou hrací dobu. Kromě toho - dočkat se 6ti restartů jen kvůli tomu, že objevíte lano a kotvu, s kterými ještě neumíte zacházet a nedostanete příležitost, naučit se to bezpečně, je podle mě maličko jiná záležitost, než o které se tu zmiňujete vy. Na zkoušení "různých" taktik tady můžete rovnou zapomenout. Všude se dostanete jen jednou předem danou cestou, jedním jediným způsobem. Co se týče bojů, je to úplně to samé, na všechny narazíte tváří v tvář (vyjma dvou situací, kdy se vám lukem nenápadně podaří eliminovat jednoho či dva z větší party nepřátel). Určitě to není stealth akce kde by bylo potřeba velkého taktizování. Ostatně vyzkoušejte sami. Navíc jsem zjistila, že hra neobsahuje žádné místo, které by nebylo předem prezentováno v trailerech. Je to vážně bída...
    • CrocoRay
      Hodnocení je vždy ta poslední věc, co mě zajímá a nejdůležitější je obsah. Často mám jiné požadavky než recenzent a hodnotím jinak, ale objektivní fakta jsou zaručená.....teda pokud recenzent zrovna nelže (samozřejmě vtip, i když všechno je možné) *4*
      • Hodnoceni ovlivnuje prodejnost hry, ta ovlivnuje producenty a ti ovlivnuji, co se bude delat priste. Proto by dobre hry mely mit dobre hodnoceni a spatne hry spatne. Pokud dovolime, aby se hry kritizovali a spatne hodnotili za to, ze bylo nutno neco opakovat, budeme tady mit za chvili hry-nehry.
  • Otazkou zustava, jak je ta hra dobra. Ne zda je urcena rekreacnim priznivcum. ;) Asi by bylo dobre priste hru hodnotit vic objektivne, nez se na to divat pouze z uhlu mainstreamu. Rovnou bych tak mohl rict, ze Football Manager 2011 by mel dostat 1/10, pac neni urcen hracum, kteri se chteji "rekreovat". Mozna to je i tim, ze kazda jina zajmova skupina si predstavuje relax jinak :)
    • A ted jsem cetl ty flamy na IGN ohledne noveho Sillent Hillu, kterej si to plete s Resident Evilem, zatimco fanousci se prozatim rozplyvaji. Doporucuji si zrecenzovat ten :P

      Recenze se mi ale libila. ;)
      • * IGN si to plete... tak. :P
  • Já věděl že tenhle počin bude pěknej prů*er *7*
    • Mno. To jsem si prvne rikal take *1* Dokud jsem cetl jen ty negativni recenze - hlavne IGN perlilo. Az jsem videl poradne walkthrough, tak docela premyslim o konzoli - uprimne a vazne. *3* A ze jsem zatvrzelej PCkar *1*
      • to já bych v tvym případě radši ještě počkal - řekl bych že se to ankonec na PC objeví podobně jako Rayman Origins
  • Autorka, tak to asi bude mít diskuzi radši zavřenou. A koukám, že první už to rozjíždí...
  • Hmmm pekná recenzia, tvoja prvá Lucko? *3*
  • je to trosku off-topic, ale Brian Fargo (fallout 1,2) dnes spustil kickstarter projekt "Wasteland 2" :)
    http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit