Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982
    Když vyšel první trailer, tak bylo nadšení velký, i když to bylo docela i u posledního tomb raidera a podle gameplay videii to uz takova slava není... Doufejme(doufám), že to bude něco jako film the road. I když to vypadá spíš na takovou poloakční hopsačku v hezkým prostredí...ale za vyzkoušení to stát bude.
    • Raziel_cz
      Naprostý souhlas. Téhle hře by rozhodně slušelo otevřené prostředí a hopsání á la Assassin´s Creed. Jenom se bojím, aby to nepřehnali s akcí. Když si vzpomenu na první teaser, kde hlavní hrdina zabije asi čtyři chlapy plastovou flaškou, bylo to cool a dobře zní i ta sranda s nenabitou zbraní, ale stejně mám obavy.
  • Raziel_cz
    Vypadá to zajímavě, jen kdybych nemusel zavírat šest reklam... *7*
  • Danieledl
    Už se na to těšim asi 3 roky a konečně to vyjde! *4*
    Zážitek velkej určitě, těším se na to moc.
  • Irisis
    Tak to je snadnejblbější překvapení roku :) já doufal že to vyjde v roce 2077 ale bude to kvalitní hra a ne konzolová střílečka... Ono už Uncharted mě těžce zklamalo...
    • Když tě zklamalo Uncharted, tak tě už asi jen tak nějaká hra nepřesvědčí...
      Holt máš asi přemrštěný nároky *1*
  • souboje vypadaji dost zajimave ale chtel bych se zeptat nevite nekdo jestli to bude mit aspon CZ titulky?? vazne bych tuto informaci ocenil predem dik *3*
  • davidBray
    připomíná to ještě někomu prince z persie?
    • Taky mi to trochu připomíná Uncharted.
    • To se mohlo čekat, je to od ubisoftu...
    • Hlavně na animacích je poznat Ubisoftí nádech, což ale v tomto případu není pozitivní. Měli by kluci šikovní zkusit trochu odlišit kdy se jedná o mrštného fantasy akrobata a kdy o náhodného přeživšího neznámé katastrofy.
      • davidBray
        no právě, nevím čím se "otec od rodiny" živil před katastrofou, ale pochybuju, že byl akrobatem v cirkuse. na hru jsem se docela těšil, ale jelikož nemám PS3 ani XBOX tak ostrouhám ..
  • mam pc (pouzivam furt) xbox a ps3 taky mam a skoro to nepouzivam ale kvuli tomuto a GoW3 to za to zapnuti stoji
  • Dekujeme, nechame :)
  • Ked len na konzole, tak si to nechajte
    • Já taky děkuju!!! Hry už se nemůžu dočkat....
    • RakeW
      Děkujeme za přání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit