Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenze to jsou vetsinou pc hry portnuty na konzole,to je ok,kdyz to udelaji opacne,je to k posrani,retardovany ovladani upraveny pro gamepad a nejlip jeste 30fps lock...
  • prrdel

    Na to mají právo jen drsní hošani od takových magořin jako je Q3, že jo?
  • Dota? I já jako PCčkář musím říct, že tu hru musej hrát snad jen vydlabaní teplometi. Nejhorší herní špína o ničem. To už i ten Quake 3 je přijatelnější hnůj ne tohle...
  • Je víkend, tak se děcka jako GGG přou, kdo má lepší krabičku na hraní. Ale dej tomu čas. Jednou ti chrabří bojovníci vyrostou a stanou se z nich hráči, kteří se hraním her baví. Jako ty, nebo já.

    +1
  • Dopadne to stejně jako RYSE... Tady to bude asi podobné zmáčkni X O [ ] To vám přijde zábavné ?
  • Se divím, že se ti tvoji konzolisti za tebe nestydí ty pablbe *1*
  • Achjo to už nejsou diskuze o hrách ? Já jsem třeba pc hráč ale konzole sem taky dřív měl a občas se stane že závidím exkluzivní hru na PS ale že bych tady urážel někoho že hraje na něčem jiném je docela ubohý.Mě se třeba líbí že poslední dobou dělají porty i her které na pc neměli vůbec být a jsou kvalitní nehledě na to na PC se hry dělají taky kvalitně a dospěle to že jeden hloupý jedinec ukazuje na WOW atp jeho smůla ale každá hra nemůže být stejná já to nehraji ale líbí se mi že se to liší a má to svůj svět .The order 1886 mě docela zajímá i když si ji nezahraji a jsem zvědav co u toho bude :)
  • species
    asi to samy co ty delas u diskuze o wow ;)
  • Úspěch hry bude stát z 90% na příběhu, jinak lineární rubačka v zajímavých kulisách... S koupí se rozhodnu, až se dozvím víc o tom, jak zvládli příběh a "formát" vyprávění...
  • maros.goc
    To ma byt akoze co? Poprve, fps sa da hrat na konzolách rovnako ako na pc, myslis si ze kde vznikla napr seria Medal of Honor? No predsa na prvom Playstation..

    Rts a vobec strategie su na konzolách uplne bezne, hoci je to minoritny zaner ako KKND, xcom, red alert 2, warzone...

    " to druhy je blbost, valve by se ke konzolim nepriblizilo".... Vazne? To uz si zabudol na ten fail Steamboxy? Dalej Halflife bol vydany aj na PS2, Team Fortress 2 na PS3 aj Xbox 360, Portal 1 a 2 boli vydane aj na ps3 a x360, Left 4 Dead 1 a 2 aj na X360... Takze co?

    K tvojmu poslednemu odstavcu, ty nechapes ako moze niekto takto presne mierit s ovladacom... Holt, prezradim ti tajomstvo, proste existuju ludia sikovnejsi nez ty ;-) ešte predtým nez mi budes nadavat do konzolakov tak ta upozornim ze ja som pcckar
  • RazorProduction
    tych 3 buzerantu co ty dali palec na horu lituju *15*
  • Ty jsi ztracenej případ......S.T.A.R.S........
  • hehe, ty toho ještě nechápeš. Pojd si někdy zaboxovat k nám do tělocvičny, tam si budeš moct ověřit reflexy, třeba ti ta myš a klávesnice pomůže, můžeš si to vzít sebou... ty koncepte. *15* *8*
  • "cutsceny jsou jedna z nejlepších věcí ve hrách"

    Njn, děcko odchované narativníma hrama. Bez cutscény si jeho hlavička ani neprdne.
  • Človek, co hraje CoDko a FPS na gamepadu by vůbec neměl zmiňovat slovo skill. Působí to hloupě.
  • Celej clanek by se mohl hodit rovou do kategorie inzerce, ale to by nebyli aktivni komentare a pak by to uz nemelo zadnej smysl.
  • Jistě, hlavně že ty děláš konzolovým hráčům dobrou reklamu. *3*
    Patříš do stejného pytle s těmi, které kritizuješ. Snad z toho jednou vyrostete.
  • Mato1987
    Abc:
    no tak to je teda riadny LOL k tomu článku :D Nesledujem televíziu skoro vôbec, preto som to asi vtedy nezachytil...
    Ja mám tiež zopár priateľov a kamarátov, čo sú z čiech a nemám s nimi najmenší problém, sem tam sa podpichujeme, ale ináč sme skvelí kamaráti. Ja trebárs osobne zbožňujem klasický český dabing v starších filmoch alebo na kvalitnú českú kinematografiu nedám dopustiť, ja dodnes považujem Vlastu Buriana za najlepšieho herca všetkých dôb, za ním je tesne v závese pán Filipovský a pán Werich. Keď som bol decko, kupoval som si všetky české magazíny o počítačových hrách ako level, excalibur, gamestar alebo score, na týchto magazínoch som vyrastal, medzi mojích najobľúbenejších autorov patril rybka, ale to som odbočil fakt totálne offtopic. Chcel som tým len povedať, že český jazyk je slovenskému asi najbližšie a mali by sme sa k sebe aj ako ľudia správať ako kamaráti a nie si vypisovať navzájom rôzne sarkastické a uštipačné poznámočky ako nejakí malomeštiacki hulváti.
  • Hmmm...Jsem výhradně hráč na PC, ale takhle si dospělé fantasy nepředstavuji. Takže nevím, jestli je chyba u tebe, či u mně.
  • TheGGG
    Tato diskuze je krásna ukázka toho, jaká verbeš ta PCsr*čská komunita je. Proč do této diskuze vůbec lezou? Jen trollují a snaží se napadat konzolisty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit