Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    pekná recenzia. hra je pre mňa tak 50:50, ale ten záver recentie ma nalomil na skúšku. vďaka za upozornenie na hru.

  • Knedla

    Vypadá zajímavě, kouknu na to. Za 15 éček vyhladit ušáky.

    • Budu znit jako socka😀 Ale cekam na slevu, tohle je takova hricka na par zahrani za to se mi 400 davat moc nechce

  • Duncan66

    7 komentaru u recenze na strategii je dlouhodoby rekord, tak se tesim, ze se neco dozvim a to jenom x lidi resi redakcni chybku a ke hre samotne ani slovo. Ach jo...

  • vaclav.pechacek

    Díky všem za upozornění, byla to moje chyba během editace:) Změnu číselného hodnocení zatím nechystáme.

    • mousekrup

      ... to ... a nebo jste si testovali, jak budou lidi reagovat 😎. Doufám, že jsme prošli :D.

  • mousekrup

    No, minimálně by se hodil nějaký souhrn... Asi by tak šel chápat poslední odstavec, ale to bych čekal, že bude nějak zvýrazněný... prostě takhle to působí trochu nedodělaně.

  • Derp_1337

    To číselné hodnocení chybí úmyslně (nová éra?) a nebo je to jenom nějaká chyba?

  • Takže už jste se rozhodli neudílet číselná hodnocení? Mně by to nevadilo, ale je to trochu nezvyk :-)

    • Derp_1337

      Pokud nechcou dávat číselné hodnocení, tak by na konci měli nějak více rozvést spokojenost recenzenta se hrou (tj. souhrn). Jelikož takhle recenze neobsahuje žádný finální verdikt autora, tak to spíš bude chyba.

    • LessPh

      Jestli je to opravdu tak, tak už budu sledovat jen kovboje:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit