Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    To tak čtu a najedou si doplňuju "...což automaticky znamená nutnost stálého připojení k internetu během hraní. Krom standardní edice se bude prodávat i speciální sběratelská, která stálé připojení vyžadovat nebude". Hehe, asi půjdu spát.
  • jenom at zanechaj system jako je ted ve starych il, to by bylo uzasne ...
    btw > nevi nekdo kolik ma stat limitka ? :) protoze to vypada ze si budu kupovat dalsi sturmoviky :)
  • Jenom doufám, že to nebude další tupá arkáda, ale SIMULÁTOR! Serie DCS nastavila laťku sakra vysoko, tak doufám, že by se jí mohli aspoň přiblížit...
    • no urcite to nebude klikacka jako u DCS, prece jen se zameruji na hratelnost ale pojedou podle realistickych pravidel, to znamena ze se budou snazit priblizit letovej model realu,budou tam vzdusny proudy a realny pohyb mraku, realna simulace tekutin reagujici na poskozeni,tzn. prustrel nekam do motoru a stracis olej ci palivo atd, a opravdu tam jede spalovani, barva vyfukovych plamenu podle poskozeni ci nastaveni motoru, atd, proste nepujde o naklikani startovaci faze jako u DCS, kde je sakra kam klikat ale porad se povezeme na slusne simulaci, plus na o dost vetsim poctu letadel nez jeden vrtulnik *3*
      • Když se to tak vezme, tak i původní Sturmovik se dal celkem realisticky nastartovat, ne jen pomocí klávesy I. Jen si to člověk musel nastavit v ovládíní, ale palivový ventily, magneta, směs, úhel listů vrtule, nastavení chladiče či karburátoru tam bylo. DCS je jen složitější o moderní systémy letu a elektroniky.
  • Lukinsons
    128 hráčů v MP, no to budou řežby :D Já sice poslední dobou vůbec nehrál simulátory letadel, ale po tomhle bych sáhl :D *12* *12* *12*
  • jupijou, jupijou, ju pi jou.......kupuju hned.
  • Na 1C fore je potvrdene,ze kampan bude aj za Luftwafe,bolo to len nedorozumenie!
    • Už jsem se bál!! Hry stále za spojence mě už tolik nebaví .. neodmítnu ale ... :)
    • este ze tak ! najviac sa tesim na nocne bombardovanie londyna. a aj multiplayer ma teraz navnadil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit