Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomíná mi to Rise of the Triad (ten původní)
  • Kompost
    Serious Sam vo forme omalovanky urcenej pre deti predskolskeho veku? mamicky v domacnosti mozu konecne zmazat solitaire a spravit interaktivne doobedie pre svojich nunu spratkov! zavolajte dnes a dostanete cepele do mixeru zdarma...
    • Aha a Serious Sam jako není omalovánka pro děti předškolního věku? http://www.croteam.com/serious-sam-2/ Tyhle obrázky celkem jasně ukazujou že je...
    • jakubc
      Rogue-like hry jsou docela hardcore, stačí se podívat na ne nepodobný Ziggurat... To jen tak, kdyby to nebyl trapný trolling. *3*
      • Ten Ziggurat vypadá macatě. Dík za tip.
      • Kompost
        ja nemam nic proti rogue-like prvkom hratelnosti. co mi zacina v poslednej dobe liezt na city je ten roztrhnuty pytel hier co vipadaju bud jak voxelova halucinacia daltonika s jednym okom, slabikar pre prvy stupen pomocnej skoly alebo spixelovany bordel.
        hram aktivne od zaciatku 90. takze mi nijak nevadi graficka zastaralost kedze mastim s gustom dobove hry. vadi mi ked graficka zastaralost je nosnym pilierom celeho herneho odvetvia ktore sa vezie na vlne prehnanej hipsterskej nostalgie.
        • Kecy, prdy, beďary! Protože všichni lidi jsou na světě stejní, proto všichni vývojáři musí dělat stejné hry... proto jsme všichni degenerovaní...
        • Kozy
          Škoda, že nevíš co je to grafická zastaralost. Říkáš tohle třeba i obrazů?
          • Kompost
            miesas jablka a hrusky. jedno ale spolocne je, obe odvetvia napreduju a prekonavaju koncepcie pouzite v minulosti. pre mna, za mna zacni malovat rovnakou technikou ako rembrandt ale dieru do sveta s tym nespravis. rovanko nikomu nevnucujem co sa mu ma pacit alebo nie. ja s tym nesuhlasim a na tom sa nic nezmeni.
            • Nesnáším tyhle ubožáky, co machrují, že hrají 20 let, ale stejně ve finále neví nic...Člověk si přijde něco přečíst a vidí tu jen blití.
              Asi je to s křížkem po funuse , ale stejně...Tahle hra je zatraceně zajímavá, v podstatě Ziggurat 2. Rozhodně si nezaslouží trapný hating..Srovnávat to s nějakým pixel artem je mimo. Je to jen nízkorozpočtová indie produkce a je všeobecně známo, že 8 z 10 indie vývojářů používá Unity, což není zrovna engine, který by udával trendy a byl kdovíco, ale neurazí.
              Tím chci říct, že ta hra není schválně prasená jako v případě pixel artu, ale prostě tahle vypadá v rámci možností enginu. A nevidím v tom problém..Hratelnost dobrá, vtipné prvky, zábava na hodiny, perfektní "znovuhratelnost"...A tak to má být...
            • Kozy
              Ale prdlajs, nic nemíchám. Prostě nemáš pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit