Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to že jsou nejlepší hrou od Ubisoftu ještě není záruka kvality, když ta laťka k překonání není zase tak vysoko.

  • Jack1947

    Ubisoftí hra 9/10... to se moc nevidí !? 😱😬😯

    https://www.pcgamer.com/immortals-fenyx-rising-review/

    https://www.metacritic.com/game/playstation-5/immortals-fenyx-rising

    Takže nic moc noo, aspon že to je oproti Asssínovy jen "poloviční" s 20-30 hodinama 🙂

  • Hra je moc pěkná, ale stojí za 2000? To ani náhodou!

    • Jack1947

      To možná na Switch já koukám a 1250,. což je ještě méně než hry stojí a prosím předobjednávka.

    • ripper

      Tak já bych byl rád, kdyby se cena do hodnocení nepromítala. To už je věc každého, jestli si ji chce koupit po vydání, nebo po nějakém čase ve slevě. Ale hra je pořád stejná a tudíž by recenze měla být také pořád platná, ať už to kupuji za plnou cenu nebo za polovic o půl roku později.

      • maros.goc

        Absolútny nesúhlas nakoľko dnes sú hry neustále patchované a taktiež častokrát obohacované novým bezplatným obsahom a mnohdy aj časom upravované.

        Recenzia hry je recenzia stavu hry v danom momente a nemala by automaticky platiť navždy. Viď Fallout 76 alebo No Man's Sky...

        • ripper

          To je pravda, některé hry si projdou velkým vývojem. Většina her ne, tam bývají jen technické opravy. Ale ať už je to první nebo druhá varianta, tak v obou případech si myslím, že cena by neměla být součást hodnocení. Každý máme jiný názor na to, co je levné a drahé, kolik jsme ochotni za zážitek investovat, a navíc v dnešní době slevových akcí je to stejně neustále se měnící parametr.

          • maros.goc

            Cena sama o sebe nie, ale podľa mňa by v hodnotení malo byť zahrnuté to, keď full price hra - Immortals stojí 70 eur - obsahuje mikrotransakcie. To sa v hrách rozširuje ako mor a veľmi ma mrzí, že to herní "redaktori" absolútne ignorujú.

            • ripper

              V hodnocení bych to zohlednil pokud to negativně ovlivňuje zážitek. Např. hra působí, že je musíte koupit, jinak je moc těžká. Nebo vám to podsouvají na každém kroku a je to otravné.

              Každopádně by bylo fajn stav mikrotransakcí popsat v recenzi, ať už jsou špatné, snesitelné nebo dokonce dobré, to jo.

    • maros.goc

      A to ešte season pass za 30e tuším a obsah mikrotransakcií, ktoré dokopy stoja viac ako 50e.

      Fakt nerozumiem prečo toto nebolo zohľadnené v recenzii.

      • Jevo83

        Lebo podla tejto logiky by hodnotenia mohli ist do kosa.... pretoze cim by hocijaka blbost bola lacnejsia tym by mala dostat vyssie hodnotenie? :) a naopak, keby napr RDR2 stalo 250 eur, malo by to dostat 2/10? :) 

        • maros.goc

          Keby..keby...ale stojí toľko? Nie. Tak také hypotézy majú hodnotu tak h..na pod lopúchom.

          Vôbec si nepochopil. Nehovoril som, že hodnotiť drahé hry by sa malo automaticky nižšie ale v známke by mal byť zohľadnený aj obchodný model. FULL PRICE hra s mikrotransakciami, hoci len kozmetickými, je absolútne zlo. Za tým si stojím a budem vždy stáť.

          • Jevo83

            Definuj pls pojem full price hra.... a skus sa zamysliet trochu hlbsie nad ekonomickym modelom vyvoja hier. Napadlo ta, ze pri velkych studiach, kde mikrotransakcie tvoria 50+% prijmov, su takto financovane nove projekty? Kazda nova hra je 2-4 rocny projekt, ktory z niecoho treba financovat celu dobu. Keby mikrotransakcie neexistovali, moderne AAA tituly by stali nasobne viac nez dnes... kto by ich potom kupoval? 

            • LiarForHire1

              Zbytečně s tím člověkem diskutuješ, ten jenom chodí pod každou recenzi fanaticky nadávat na mikrotransakce.

  • tuco

    Zli jazykove vcetne Adama Homoly lol 

    No vysada .. vzhledem k tomu, ze Zelda vysla pouze(?) na Nintendo tak ano. 

  • maros.goc

    Makal, tak ty si na tej recenzii teda nezamakal.... 9/10 si zaslúži Breath of the Wild a nie táto kópia, ktorá je o triedu horšia než BOTW

    • Ty už jsi to dohrál? Že víš že je o triedu horsia? 9/10 není hodnocení originality, ale celkovej dojem, kterej z toho Pavel měl.  Tobě se hra nelíbí tak to nehrej. Takhle jednoduchý to je.

      • maros.goc

        Áno dohral, aby si vedel. :) Ba dum tss...

    • 0011

      Proč ne? Známku si obhájil v textu recenze dobře. Jo a Breath of the Wild je imho 10/10, od vydání jsem jí dohrál 3x na normal 1x na master mode a hodlám se k ní ještě několikrát vracet. Do Immortals Fenyx Rising určitě půjdu, ale až do kompletní edice, protože i když jsem se na to dost těšil tak patřím k těm, co se "třesou" na CP a nechci rozehrávat hru ke které se po vydání CP dloooouho nedostanu.

      • maros.goc

        Zahraničné recenzie sú triezvejšie a aj tie najväčšie weby, ktoré sú často kritizované za nekritické recenzie, dali hodnotenia len niečo vyše 7/10.

        Tá hra proste nie je vôbec pôvodná, kradne a to bezočivo, obsahuje mikrotransakcie, nie je vôbec taká rafinovaná ako BOTW (to znamená 10/10 mínus viac bodov, než len 1), má malý počet druhov nepriateľov (len pár a sú rozdelení na červené verzie, modré a fialové, podľa náročnosti).

        • 0011

          Tak zas má alespoň tradiční příběh (jehož absence mi ale u Zeldy nevadila) a mikrotransakce má např. Deus Ex Mankind Divided i poslední díly AC, kde je vesele ignoruju a DEMD jsem zrovna nedávno dohrál a pořád je to pro mě hra 9-10/10. Počet druhů nepřátel mi taky nevadí Zelda jich měla taky poskrovnu a určitě se to zlepší s DLC a dřív jak výjde GOTY verze se všema dlc to stejně kupovat nebudu. Co se týče číselného hodnocení nejvíc mě zajímá Edge protože jsou hodně přísný, ale je to jenom číslo, pro mě je třeba Xenoblade Chronicles 2 10/10 bez ohledu na technické nedostatky, protože je to pro mě skvělá hra a v Edge jí dali 7, takže pokud Immortals dostanou 7 vím, že pro mě to může být i víc i když desítka asi ne.

        • ripper

          Ke hře se vyjádřit nemůžu protože jsem ji nehrál, ale teď jsem dokoukal tuto videorecenzi a vyzněla stejně jako Pavlova:

          https://www.youtube.com/watch?v=BdcXP3MJ-FA

          Na OpenCriticu: Strong, Top Critic Average 79, Critics Recommend 79%

          https://opencritic.com/game/10257/immortals-fenyx-rising


    • Maxianimal

      "Makal, tak ty si na tej recenzii teda nezamakal" ty kráso tak to jsi mu to nandal. To určitě předtím ještě nikdy nikoho nenapadlo.

      • TheGGG

        za mě hustý stěr.... hra vypadá strašně, ale ten koment je 10/10.

        • maros.goc

          hra je velmi dobra, ale 9? vsak len vykrada a navyse obsahuje mikrotransakcie, ktore ti hra ponuka (tlacidlo OBCHOD) dokonca aj ked si v inventari alebo pozeras na mapu ....ja nechapem fakt ako súdny človek môže povedať, že táto hra je takmer geniálna

          a ster to bol masakrálny, chystal som sa už od včera

          • TheGGG

            klasický ubisoft... když otevřu hru a už v měnu na mě skáče obchod, chce se mě zvracet...

            • Jack1947

              Dá se to odmávnout ale vtšině lidem to vyhovuje tak zase proč ne😉

      • maros.goc

        :D :D :D :D hej tiež si myslím, že to bolo megaoriginálne

        • 0011

          Určitě, jsem si naprosto jistý že tuto originální hlášku Pavel nikdy neslyšel ve školce a už vůbec ne od dětí na základce, které by tento rým, téměř cimrmanovsky absolutní, v žádném případě nenapadnul 😉

          • maros.goc

            Asi nechápeš, že ja si zo seba robím srandu, nakoľko samozrejme uznávam, že to bolo totálne prvoplánové a vôbec neoriginálne. OH. :D

            • 0011

              Ne asi to vůbec nechápu pročež onen mrkající smajlík, vždyť já si taky dělám srandu ale je mi jasné, že Pavel tuhle narážku v různých obměnách slyšel za svůj život tolikrát že si mu připomenutím možná způsobil PTSD 😇 Z osobní zkušenosti vím, že děcka jsou schopná udělat si srandu z naprosto jakéhokoliv příjmení, určitě to taky znáš a jestli ne, považuj se za šťastnou minoritu.

              • Reakce na příspěvek:

                Ještě mohl napsat že dle textu to vypadá, že na sebe Makal při hraní hry makal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit