Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Já mám dohráno. Komplet. Cca 60h.

    Moc mě to bavilo. Krásná audiovizuální stránka, tematické Řecko, dynamická hratelnost.

    Ten humor tam je fajn, takový trochu “silly”. Chvíli mi trvalo než jsem se sžil s mou postavou, ale nakonec mi to sedlo. Vaše postava je vypravěč a příběh za záchranou bohů je skrze ni skvělý.

    Neustále komentáře vašeho počínání od Promethea a Dia hru oživuje.

    Jinak kromě bohů ve hře nejsou skoro žádné vedlejší postavy a mapa je tak jen plná monster. 

    Co mě ale hodně bavilo jsou hádanky. Téměř každá truhla s vybavením nebo jiná událost ve hře je schována za menším puzzlem. Není to tedy jen tupé probíhání mapu od značky ke značce, ale těšil jsem se jaký další puzzle mě čeká. Většina není těžká, ale některé jsou vážně chytré a nutí vás uvažovat jaké božské schopnosti využít.

    Dalším přídavkem jsou pak samotné mini-dungeony Tartaru, které prověří jak které schopnosti umíte používat. Naštěstí je tam dostatečná volnost.

    Prostě skvělá menší hra a oddech od Assassínů. Těším se moc na přídavky v DLC

  • tuco

    Zli jazykove vcetne Adama Homoly lol 

    No vysada .. vzhledem k tomu, ze Zelda vysla pouze(?) na Nintendo tak ano. 

  • Morraw

    Už mám preloadnuto a moc se těším 😇

    Zrovna mám chuť rozehrát Odyssey, ale čekám až zprovozní výzvy a odměny a tohle vypadá, že mi čas vyplní

  • VRFREAK1

    Snad switch verze nedopadne jako ghostrunner doufam že ubisoft má vtom portu trochu soudnosti

  • Sice už je to trochu později, ale dostal jsem se k tomu až teď. Nevím asi hraju něco úplně jiného, protože po odehrání asi 5h kýbl nudy. AC Odyssey super, Zelda Botw taky, ale tohle mě vůbec neba.

    Neustále se opakující otravné hádanky, jámy a vedlejší questy. Nemám vůbec chuť objevovat novou lokaci, bo tam bude zas plno stejného opruzu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit