Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Infernal Machine, doufam, ze Bethesda si z nej vezme inspiraci. Radeji bych vic adventuru, nez akci.

    • Ilusiveman

      Give that man a cookie!

  • Zrovna včera jsem vzpomínal na Indiana Jonese (young indiana Jones?), kterého jsem měl na SEGA Megadrive. A na to, jak jsem se nikdy nedokázal dostat přes ten chrám na začátku hry, kde ze strany na stranu chodí slon. 

  • Infernal machine je bez debat nejlepší zážitek co se týče Indyho ve hrách......nicméně, praví fajnšmekři pamatují flashovou hru s Indym na Superhrách :) 

  • 0011

    Fate of Atlantis je jedna z nejlepších adventur všech dob a to jsem jí hrál neovlivněný filmy, které jsem viděl až mnohem později. Když oznámili 4. film tak jsem se marně těšil že zfilmují příběh FoA a místo toho jsme dostali odpad s živoucím meme v hlavní roli. Všichni nadávají na poslední SW ale oproti poslednímu Indymu je to u mě kandidát na cenu akademie za nejlepší celovečerní film.

    • Ilusiveman

      SW jsou fajn.. jen je těžký bejt znova dítě, co nesoudí, ale prostě se baví.

      • 0011

        Já se u nich bavil, dokonce bych řekl že víc než u epizod 1-3, z předchozího příspěvku možná vyznělo, že si myslím že jsou špatné ale jako jediný opravdu slabý díl na úrovni 1-3 mi přišla 8. Ve sbírce mám všechno kromě seriálů a nejsem zatížený nějakou nostalgií ale obecně většina kritiků tvrdí, že 5 je nepřekonaná a v tom s nimi souhlasím, ale když na youtube vidím bombastická videa typu "episode 9 is complete cinematic failure" apod. tak se tomu musím akorát smát, je to pořád ta stejná sci-fi pohádka, akorát fanoušci vyrostli.

  • Corvus

    No, tak u mě to byl jednoznačně Indy ve formě textové adventury na Didaktiku M + čtverečkovaný papír a tužka. To ještě pan František Fuka byl nadějný herní vývojář, nikoliv defraudant, který si půjčuje peníze na Startovači na svou dovolenou po Japonsku, na čež nebyl (a není) schopný sestříhat natočený materiál a vydat jej, na což v kampani vybral a oholil tak přispěvatele. (ne, já jsem mezi ne nepatřil, nejsem šílenec)

    • Corvus

      Co se týče filmů, tak jsem je viděl prvně u paní vychovatelky, která nás, smrady z družiny, místo ven brala k sobě domů a pouštěla nám tam na videu Star Wars, Planetu opic a Indyho. Inu pokroková vychovatelka! :-) Takže filmy s Indym jsou u mě kult od dětství. Navíc jsem měl tu parádní možnost vůbec prvně představit filmy přítelkyni (dva roky zpátky), čemuž do dnes nevěřím a nechápu, jak jí mohly takto zásadní věci zcela minout :-D

  • Ha... Já první hry s Indianou hrál ještě na starém dobrém didaktiku. Pamatuju hlavně díl ze vzducholodi. 

    • LessPh

      Mas pravdu ja taky, uplne se mi to vybavuje. Diky:-)

      Za me ale Fade to Atlantis, kde jsem se zasek u nejaky aztecky pyramidy (navod jsem nemel no) a Inferal Machine, ktery do dnes povazuju za lepsi hru nez legendarni Tomb Raider II:D

  • Ilusiveman

    Já jsem Lara Croft guy. Tomb Raider bijáč!

    • Ilusiveman

      filmy s Indym ale samozřejmě byly vzrůšo

  • dworkin

    Proč není názor šéfredaktora Aleše Smutného na prvním místě? Ten je tady šéf, ne? Britská královna se taky nekrčí někde v deváté řadě. Kdo to sestavoval a proč umenšuje význam šéfredaktora?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit