Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Za tohle by tě měli zabanovat. Není to jediná diskuze a jediný web, kde s tím spamuješ.
  • Moc díky Savagerovi za zmínku o Unepic, vůbec sem tu hru neznal a teď jí vařim už 4 hodiny v kuse a nechce se mi přestávat. Parádní kousek.
  • Terraria jedine terraria *1* n a steamu byla asi za 2 eura a zabava nekonečná hlavně v hard modu *16*
  • Uf, tak chytlavou hru jako Spacechem jsem nehrál ani nepamatuju, naprostá pecka. Díky za tip a bezva článek;)
  • samo to bylo mysleno jako vtip :)
  • A přesně kvůli tomu. Diskuse je na wowfanu, ale nikdo tam na tohle moc zvědavej není, promiň. Vlastně na to nejsem zvědavý ani tu, pod Indie hrama. :)
  • Odulin
    Výborný indie shrnutí...dík Většinu jsem hrál, ale třeba takovej Spacechem sem minul a jelikož jsem v práci, tak to jdu rád napravit. *2*
  • A nebo proste nenápadně troluje... *8*
  • wow diskuze opet neni kua ja uz si chci poradne zaspamovat :-)))
  • Buď máš nějaký hodně zkreslený vnímání času, nebo myslíš jinou hru...
  • Moje nejoblibenejsi indie hry za lonsky rok jsou - frozen synapse, spacechem a terraria.
  • Dwarf fortress
  • Urug
    Tož ten je stále alpha, ale též se těším. Je až neuvěřitelné co všechno v porovnání s AAA tituly vývojáři řeší.
  • Za zminku stoji rozhodne taky Blocks That Matter
  • moc pěkný článek... a mimochodem děkuju za tipy *4*
  • 13_11
    Vždyť jo – záleží na úhlu pohledu.
    Článek jsem sepisoval s láskou, tak mám radost, když z něho máte vy radost :-)
  • Danieledl
    Q.U.B.E je opravdu dobrá hra. Sice jsem jí dohrál do pěti minut, ale jako nápad dobrý.
  • fixcz
    Taky se přidám, Unepic je ve skutečnosti docela dost epic záležitost :)
  • ! overgrowth
  • Na tohle bych s moc reklamu nedelal teda *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit