Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem včera viděl ty fialovo-růžový obrázky, tak sem si říkal, cože to je za kravinu, ale nedalo mi to a večer jsem Infested Planet zpirátil, vyzkoušel a dneska si ji koupil. Je to pecka *2* Fakt chytlavý.
  • jen doplnim, da se zapouzovat, a rozdat prikazy, a kdyz se ztratite v bordelu muzete dvakrat kliknout na vojaka a on se vycentruje a zoomne. Ale je fakt ze nekdy videt neni kdyz je zaplavenej hmyzem, jinak prima gamesa, je fakt ze mapy podobne ale je tam vzdy trochu jina hratelnost + variace toho co mate upgradnutyho.
  • Hrabe mi, no a co detected as Veskoslav
  • priznam se nechtelo se mi cist recenzi ale koukl jsem to video, vypada to zábavne ale vsadil bych se že se uz po jedne hre dostavi stereotyp. taky bych do hodnocení indie her promítal i cenu, když není zrovna malá
    • >implying about price
      >2014
      >ISHYGDDT
      >thepiratebay.se
  • Tushan
    je to super smažba. pěkná grafika dobrá hratelnost a zvladne to kdejakej ubohej noťas. za mě thumbs up
  • Carmamrdon
    A bude hůř... Ono je totiž vždycky jednodušší recenzovat "něco indie" než AAA hru. Indie hra je nainstalovaná za 10 sekund a dohraná za 1 a půl hodiny... Přitom ji recenzent nemusí ani dohrát, protože všechny herní mechanismy jsou objeveny během 3 minut. Takže mezi obědem a odpolední svačinkou je recenze hotová a recenzent má splněno. Na ačkovou hru by potřeboval minimálně týden.
    • Stačí se podívat na některé strategie, screenshoty z prvních 10 min hraní nebo tutoriálu a opsane PR z webových sránek... viz třeba rise of venice, o tom, že je to nepříme pokračování patriciana ani slovo ani o spoustě herních mechanizmů, na které během pauzy na oběd taky nedošlo, gól je, když to pak recenzet přirovnává k Europa Universalis, přitom z recenze ani nepoznáte jak se to hraje, daleko víc vám řekne recenze na porty royale 1/2... Nebo zmršená recenze na banished, stačí se podívat na screenshoty a hned je jasné, že takhle nikdo nemohl smyslupně hrát, respektive, že staví aniž ví co a proč...
    • Jack1947
      Doufam, ze tento trend INDIE-haters se casem okouka a opotrebuje. Neni to ani hezke ani uz to neni vtipne a fakt uz to zacina byt nanejvys nudne.
      • ano zacina to byt nudne, neb je to pravdive. Hned prvni odstavec me dostal. u AAA by stejny odstavec hra dostala odsouzeni, ze neni originalni. Tady je to opet plus. Ale ostatne jako vzdy.
        Mrknu na video a vzdyt je to od prvni do posledni minuty to same. "Ale udajne skvela hra" Mozna tak na tablet zabavit se na par minut, ale hrat to na PC dlouhe hodiny? heh, to bych chtel videt to spektrum potencionalnich hracu. *7*
    • Veskoslav
      Na kterou "ačkovou" hru vydanou v poslední době potřebuješ týden? Možná tak na Elder Scroll Online.
      • Dark Soul 2 s a nezapomen mi naklikat ty klikaci
        • Veskoslav
          Pecka. Jedna AAA hra, která vyšla. A nezapomeň ještě obvinit ostatní, že jsou Veskoslav, to ti chybí.
        • Tak to máme dvě... :)
          • Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
            • IQ nula co? *3*
            • Psal hry, ne píčoviny.
  • N7N7
    Á už je to tady, neděle večer a máme tu tradiční recenzi na indie... cosi. Těšil jsem se už od rána. *4* A za týden zas, tady je to vážně paráda. *14*
    • Lidí, co se nutně vyjadřují k něčemu, co je dle jejich slov nezajímá jsou buď:

      1.blázni
      2. trolové
      3. lidé, co neví, co chtějí
      4. lidí, co chtějí pozornost za každou cenu

      Každou neděli jdeš komentovat něco, co tě dle tvých vlastních slov zcela nebaví. Proč to děláš? Máš z toho radost? Asi jo. Já ti to ze srdce přeji.
      • hm dle jejich slov nezajímá, udělej mi rozbor jeho věty kde "dle jeho slov" indie nezajímá sherlocku. Ano ta ironie je z emotikonů jasná a já s ním souhlasím, tohle je towerdefense kde se chodí a to není revoluční prvek podobných her ve flashi na netu je spoustu i s příběhovou kampaní a vylepšováním jednotek. K tvému bodu lidé co neví co chtějí ti sdělím akorát toto - ano možná spoustu hráčů neví co chce, já ale vím co nechci - aby se z flashových internetových her které si sám rád zahraju stávaly placené "plnohodnotné" tituly které tady strašně všichni opěvují a za dva tři měsíce výjde jako příloha v časopise v jednom nejmenovaném jako hlavní hra opěvovaná a vynášená do nebes a v druhém nejmenovaném jako taková ta arkádová blbost na zaplácnutí místa na placce. Než mě někdo nařkne kupuji si oba a není to kvůli hrám, ale kvůli článkům, ale kdyby tahle hra vyšla v roce dejme tomu 2000 dostala by mnohem horší hodnocení od obou a tím jsem si naprosto jistý protože v té době vycházely tak skvělé hry že by si vydáním tohohle hráči oprávněně mysleli, že si z nich dělají zádel, holt kvalita her upadá a s ní i nároky hráčů takže slintají nad každou arkádovou slátaninou dobře vám tak
      • ta 2 je to same jako 1 a 4. trolove jsou blazni kteri chteji pozornost za každou cenu *4*
  • prudislav
    super , ani jsem nevěděl že to vyšlo z Early Accessu
  • games.cz je nejlepsi stranka o indie hrach moc se mi tu líbí *14*
    • jj každý indie shit, stačí že je to 2D bez rozpočtu, urobená 2 ľudmi cez voľné víkendy = 8,9/10 ako tu dostanú niekoľko milionové AAA hry možno aj za menej €€€
      • Se z tech AAA ne.po.ser. Velky studia me ve vetsine pripadu zklamali vydavaj v malych obmenach porad to samy a snicim novim neprijdou. Misto toho, aby riskovali a vyvijeli neco co se mozna nezaplati tak radsi udelaji 126. predelavku toho samiho viz COD nebo assasin.
        • ty si myslis, ze oni nedelaji pruzkumy, co hrace bude nejvic bavit? Ze to potom treba dopadne trochu jinak apod. to je vec druha, ale oni vazne nejsou zadni blbci, co delaji hry, ktere nikdo nechce hrat. To je treba si uvedomit. Kdyby vsichni chteli hrat indie, tak jsou z Indie tvurcu multimilionari. Ale co jsem tak sledoval treba nasi scenu, tak naopak vetsina projektu se ani nezaplati. *3*
        • proc by delali neco co se nezaplati? oni jsou nejaka charita pro hrace, nebo dotovany vyzkumny ustav?
          A co by meli vymyslet? Vzdyt je to uz x let, co se nic noveho nevymyslelo. Co by se taky jako melo vymyslet? Mozn a s prichodem Oculusu apod. bude nejaka revoluce/evoluce, ale tak dej nejaky tip, co by se jako melo vymyslet?
          Vzdyt ty Indie hry jsou z 95% veci, ktere tu jsou uz 30 let apod. A kdyz je to neco "noveho" tak to hraje pet a pul lidi a z toho tech 5 jsou recenzenti. *7*
        • Jack1947
          Assassin jeste ne, i kdyz ma/mel na male. Kazdopadne Hraci si evidentne sami rekli, (no nikdo se jich na nic neptal) co je bavi.
      • jestli to nebude tim ze ty milionovy hry taky za moc nestojej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit