Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na stávajícím "touch" HW už jedou i hry s detailní grafikou a bez omezení "kolejničkami" a předrenderovanými CS, např. toto : http://www.youtube.com/watch?v=QWfLZluv7Ss
  • Já jenom, že jste asi mysleli "Grafické efekty si prý hra vypůjčí přímo od *GEARS* of War 3", bo jinak nevim, co by měl Epic společnýho s God of War. :)
  • V tychto detailoch to pobezi len na 4S. Bolo to povedane priamo na prezentacii
  • no jasne... kraaasne... a iPhone 5S superturboplus bude mozno vetiet posielat fotky cez BT *11*
    • Prosim ta naco by si posielal fotky cez BT ked ich mozes poslat cez mail? V dnesnej dobe uz je to totalne zbytocne! To tam mozu rovno zamontovat kazetak!
  • Jestli poběží i na iPhone4, tak jsem v klidu :)
    • Kvíz:

      Jak by se tvůj příspěvek lišil, kdyby jsi uvedl "Mám iPhone4 a chci Vám to všem povědět."?

      *4*
  • fallout
    Stačí, že pravidelně musím investovat do HW počítače abych si zahrál nejnovější hry. Takže představa, že bych si každý druhý rok kupoval k vůli hrám nový telefon mě osobně absolutně nevzrušuje a z vysoka jim na to se_u... telefon si nechám jenom na telefonování *3*
    • Presne..moje rec..ale musim uznat ze to vypada famozne :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit