Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    grafika je luxusní, ale hrát cokoli akčního na dotykovém displeji je pro mě vcelku otrava...
    • podla mna je to skvele a ma to buducnost! hovorim hlavne o hrani na dotykovom display-i.... je to len o zvyku, o nicom inom a hra sa to totalne skvelo!
      • ucho
        tak z poslední doby jsem hrál NFS Hot Pursuit. hrou bych to nenazval, protože jsem měl pocit, že to z části zatáčí samo a prostě se z toho vytratilo jakési hráčské umění. byla to prostě taková nějaká interaktivní zábava, která mě moc neuspokojovala... ještě jsem hrál nějaké FPS a to taky nebyl žádný odvar. ano, vypadá to vizuálně dobře, ale... toliko k mým zkušenostem s hraním na dotykovém displeji.
        nějaké logické věci proč ne, ty mě tam celkem baví, ostatní beru jen jako odreagování, ale neposkytuje mi to skutečný herní zážitek...
        • tak tak ja bych to shrnul: na pexeso dobrý
    • Pf, kdyby jen otrava..
  • BoB.2
    Zkoušel jsem pár her ale nemužu si pomoct moje ruce mě tam prostě zavazí *11*
  • A co ti poskytuje skutečný herní zážitek, že jsem tak smělý?
    • Rozhodne nie koktiny na tablety.
    • To mělo být pro: ucho - 19:21
  • Dobrý den.
    Potřeboval bych radu ohledně nějáké strategické hře respektivě, jakou začít hrát? Rád bych aby byl ve hře kladen důraz na diplomacii,ekonomii, ale i strategii v bitvách. Šlo by tedy nejspíš o nějákou dobývačnou strategii. Rád bych , aby hra byla trochu blízká realitě. Na době, kde by se děj odehrával mi nezáleží. Děkuji za pomoc
    • Tak možno sériu Total War , v tejto serii je možnosť si vybrať rozne historické obdobia. Prípadne ma napadá ešte Setllers kde záleží hlavne na fungujucom hospodárstve.
    • xMort
      Civilization revolution?
      http://itunes.apple.com/us/app/civilization-revolution/id324563544?mt=8
  • Hra je to sice zajimava, ale bohuzel mne tedy naprosto mine. Jde o to, ze jsem z virtualnimi joysticky nikdy nemel dobrou zkusenost. Casto se stane, ze spravne nefunguji. Chybi mi zpetna vazba jakou mam na klasickem gamepadu nebo cudlicich. Dotykova obrazovka je fajn treba na DSi, ale jako nahrada za analogove packy to proste nema.
  • Skvělá hra.Jednoduchý a zábavný princip.S angry birds nejlepší hra na iOS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit