Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč by ji měl dohánět? Nemůžeš srovnávat tablet a přenosnou konzoli, to je jako srovnávat třeba notebook a telefon.
  • Iphone 4S má dvě jádra.
  • od kdy používání iOS dělá z lidí konzervativce, raději používám funkční iOS než anroida pro socky co nechtěj za nic platit a nevadí jim že pulka věcí na něm nefunguje jak má
  • mirekdusinojc
    " Přeci jenom už jsou fandové série zvyklí na něco jiného..." Aha, fandové na iOS jsou přeci strašně konzervativní a zvyknout si na něco nového jim dělá takové problémy.
  • bohuzel stale jsou tisice lidi co z nejakeho nepochopitelneho duvodu chteji weby ve flashi .. tj. pokud si mam vybrat tablet, ktery umi HTML5 anebo, ktery umi HTML5 i Flash tak to neni zas tak tezka volba .. rekneme, ze prechod z iOS na android mi vyresil vicemene vsechny problemy, ktere jsem pri praci s tabletem/telefonem mel .. a az mi apple to apple nabidne tak se k nemu rad vratim ...
  • Nedozenou. Nemozu dohnat. Sorry. Ak Ti vyhovuje casual, tak tablet staci.
  • Na vacsie hry to urcite nebude. Tlacitka proste chybaju. Toto je slepa ulicka s navysovanim cpu a gpu, ostane to nevyuzite. Na casual hry je to zbytocnost. Akakolvek hra na iphone ipade omrzela po max 6-8 hodinach, aj to len tie najluxusnejsie kusky, clovek stale ospravedlnuje dotykove ovladanie, ale casom sa pozrie pravde do oci. Poriadna hra proste jedine na vite. a vsetky ostatne features, dotykove somarinky a tower defense, co sa jedine hralo lepsie na iphone uz ma aj vita atd.
  • filias
    Vzhledem k tomu, že se hlavní výrobci prohlížečů nejsou schopni dohodnou ani na společném kodeku videa, tak nás Flash ještě chvíli neopustí.
  • No vita je hlavne jen na hry k ostatnim vecem oproti ipadu nedostatecny, malej displej by mi nevyhovoval ani na filmy a ani na net a co sem cetl recenze tak internet na vite je opravdu tragedie, na tabletu mam ucebnice ve skole, poznamky, filmy, net, a i hry vitu dozenou, mel sem drive psp slim, ted mam ipad a uz by sem vitu nechtel, tablet je z momentalnich mobilnich zarizeni nejpraktictejsi
  • Vypada to slusne, ze by sem si koupil dalsi ipad ? Mam 1 i 2 a je to nejlepci masinka co muze bejt, neumim bez neho zit, ted z nej pisu :-)
  • Na co flash ty vole? Flash je mrtvej, protože ho Adobe přestal v mobilních zařízeních oficiálně podporovat. Vše pojede na HTML5. Lidi co vyžadujou flash zaspali dobu a nebo vůbec netuší.
  • iPad mám a v životě jsem na něm flash nepotřeboval :) YouTube běží pod HTML 5 a na stream a podobně nechodím :) To jen tak btw
  • Krtecek-GT
    No aby jsme se nakonec nedivily, Iphone 4s ma taky jen jedno jadro a je rychlejší než 2cpu. Takže srovnaní 4cpu Vita a 2cpu Ipad může vyjít na závěr stejný výkon
  • Ale pri vyrazne vetsim rozliseni displeje, coz stoji vykon. Budou delat hry na plne rozliseni?
  • No kdyby aspon prisli s revoluci ze to bude podporovat flash. Ale zase zadna hitparada. Clovek co takove zarizeni nema na hry, tak si vystaci v pohode se dvojkou. Kterou uz beztak AppleFAN ma :)
  • jj aj tim nic nenaznacoval .. jen prirovnaval .. osobne bych rozliseni i novy graficky vykon vymenil za USB hosting a klidne prihodim i iPhoto ... :)
  • jop .. tak to je zrovna to co me na tom zaujalo nejmene .. jako marketingovy tahak pro apple pozitivni lidi, kteri nadsene nabizeji standing ovace pri ohlaseni "mensiho tlacitka pro zapinani" je to super .. kde je A6, siri, dotekova odezva, v podstate jedine co me na tom celem zaujalo je iPhoto (byt to v zivote v tabletu nepouziju ale verim, ze ostatni ano), hlasovy vstup u klavesnice, tak jak to ma android a snizeni ceny iPad 2 ... nicmene taky dokazu byt v nekterych jinych oblastech lehce zaslepeny, takze chapu kazdou reakci na podobne oznameni :)
  • Ano, ma. Ipad Vitu dohnal "jen" v grafickem vykonu.
  • Ciselne oznacenia zrusili. Odteraz to uz bude iba iPad. A ak nie je nacpanie 2048x1536 rozlisenia do 10 palcoveho zariadenia dostatocny upgrade tak ja uz neviem.
  • i kdyz ted si nejsem jisty jestli nema Vita 4cpu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit