Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na pc máme Tekken který je ještě lepší... tak nevím o čem se víc bavit. Nechte taky něco konzolím! *5*
  • Takže pc verze fakt nebude u bojovky takového hodnocení?? Je to někde officiálně potvrzené? Google mi nechce poradit. Jen samé dohady někdy z minulého roku při ohlášení pokračování..A vidím, že obchody ani nemají předobjednávku na pc verzi ..
    • A ty bys dal svuj vyrobek na prodej do kramu, z nehoz 80% zbozi zakaznici rozkradou?
      • Pokud těch 20% bude pořád ziskových? Že váháš
    • Ronox
      Osobně si myslím, že PC verze vyjde až GOTY/XL se vším všudy.
      • Souhlas, určitě vyjde ale až budou venku všechny DLC postavy.
    • Warner Bros. Interactive Entertainment sa už pár krát popálilo čo sa týka PC verzie ich hier. Takže si myslím, že sa pohužiaľ PC verzie Injustice 2 nedočkáme. Aspoň neviem o tom, že by bola v príprave.
      • řekl bych, že skoro určitě bude, po úspěchu jedničky, toto jsou jen marketingové čachry
  • To nebudeme zniňovat zamknuté postavy za preorder? Přepálené ceny speciální edice a chybějící informace o seazon passu? Jak mám tuhle značku rád tak mě tohle hrozně hnulo žlučí....
  • Odulin
    Super bojovka. Grafika, mechanismy, obsah...všechno povedené. Pro mě je tohle krok spravným směrem.
    Btw. Třeba o tom někdo neví, ale zkuste při super pohybech (i útočník i obránce) mačkat ve chvíli úderu kolečko..utočník si může o cca 10% polepšit útok a obránce snížit damage. *14*
  • A jak tam funguje Superman? Vždyť to musí být strašně OP postava. Jak je to ve hře příběhově vyřešené? To má každý Kryptonit?
    • Ve světě injustice existují pilulky, které dočasně udělají z uživatele bojovníka schopného dočasně jít na férovku se Supermanem.
      • O pilulky tu v příběhu ale vubec nejde, v ději to je vyřešené solidně tak, že bojuje s protivníky, kteří se mu mohou silově vyrovnat. Nebo dojde na jeho oslabení před bojem.
    • Superman je něco jako easy mod.. za něj se hraje jenom když si úplnej casual. Většina lidí co vidí že máš supermana, tak odmítne zápas.
  • Výborná hra, grafický spektákl, opravdu mimika postav na vysoké úrovni a jak řekl Angryjoe, tak se Andromeda může jít zahrabat, když už i bojovky mají lepší a propracovanější mimiku *1* Soubojový systém paráda akorát super moves se rychle okoukají jako vždy, nechápu že nemohou jenom reskinovat super můvy z předchozího díly aby hrdinové měly jak jeden nový tak aspon i ten starý...
    • AngryJoe? ok.. je rozdíl delat animace pro bojovku, kde je par vět.. a .. no proste AngryJoe.. to mluví samo za sebe
    • Kdo je Angryjoe?
    • Kompost
      hrusky a jablka. porovnaj si kolko riadkov nahovoreneho textu je v ME:A oproti Injustice 2. AngryJoe je fajn, ale aj on obcas trepe kraviny jak keby si nevidel za spicku nosa. Mimika v Mass Effecte bola vzdy cisty priemer a Andomeda sa z toho nijak nevymika.
      • To taky můžu říct, že mít Injustice rozpočet Andromedy, všichni by slintali blahem ještě 3x tolik.
  • To mi vysvětlete, proč mi NetherRealm vždycky vykopne maina? Napřed v MK Baraku, teďka v Injustice Deathstroka... jeden aby si furt hledal nový oblíbený postavy.
    • no seš chudáček, úplně te lituju .. fakt
  • nemám rád superhrdiny. Kdysi se v Hollywoodu točily jen samé kovbojky, posledních 10 let zase jen samí superhrdinové. To není ani scifi, to není ani fantasy, většinou je to akorát trapný film plný rychlých akčních scén a trapných dialogů mezi ještě trapnějšími superhrdiny. 90. léta byla na filmy mnohem lepší. A teď už ten mor leze i do her. *13*
    • Jack1947
      Není jich moc a kvalita je 50:50 - některé horší jiné lepší. Mě se třeba tohle moc nezamlouvá protože stejné studio jak MOrtal Kombat a i engine akorát kulisy jsou jiné.
    • ty máš veľmi úzky filmový obzor. superhrdinských filmov je pár do roka. môžeme sa pobaviť o ich reklame (tá býva masívna), ale aj v samotnej škatuľke blockbusterov je ich drvivá menšina.
    • Ale jaký teď, superhrdinský hry tady jsou od dob DOSu a SNESu. Minimálně. Teď jsou ale konečně i dobrý, což se dřív moc říct nedalo. Čest výjimkám, jako Wolverine, Spider-man a hlavně fenomenální Freedom Force.
    • filmy se superhrdiny jsou vetšinou pro decka. mne se líbil akorat unbreakable s willisom
    • TheGGG
      ale prosimtě, pán nevkusu si na něco zase stěžuje... z obrovské záplavy filmů jsou za rok 4-5 superhrdinských a hipsteři zase brečí... já ty filmy mám rád a na každý si s chutí zajdu, takže gr
  • Kde je verze pro myšáky?
    • Holt mas smulu. Ja nastesti bojovky nehraju, navic nemam nejak rad superhrdinskou tematiku, takze nemam problem.
    • Myšáci jsou tentokrát takříkajíc v pasti *1*
  • Po MKX mám velký problém zvyknout si na tempo, které je v porovnání s jeho brutálnějším bratříčkem poměrně rozvláčné. Navíc odebrání běhu a dedikovaného tlačítka pro blok mi pořádně nakopává p*del *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit