Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Injustice je nadprůměrná bojovka a recenze popisuje všechny kladné prvky hry velmi dobře ale hra trpí spoustou neduhů. Například v příběhovém módu si nezahrajete za všechny postavy ale asi tak za polovinu. Samotný příběh je kvůli vydávání komixu Injustice hodně osekaný a dohrajete ho za pár hodin. Absence hraní za zlou stranu je nešťastné řešení. S.T.A.R labs mise jsou sice z počátku zábavné ale velmi brzo zjistíte, že se opakují.
    Další problém je množství obsahu pro postavy ve hře. Jedna ochodzí a příchozí scénka pro postavy a jeden Speciál je prostě málo a velmi rychle se okouká. Množství kostýmů je také hodně omezné ( proč ? Protože DLC ). Aby jste získali některé kostýmy tak musíte hrát mobilní hry a mít mobil s ios, registrovat na různých stránkách nebo předobjednávat u různých vydavatelů...takhle by se to prostě dělat nemělo. Když už člověk chce dělat DLC tak pořádně a ať vydají balík kostýmů ale ne to takhle rozházet po různých médiích.
    Injustice také neobsahuje Tag team mod. Proste dva na dva si nezahrajete (leda v iso verzi hry) což je v konkurenci dnešních her naprosto neuvěřitelné. Jediné co mě napadá je, že si tento mód schovávají do Injustice 2 ale i tak je to prostě obrovské mínus.
    Online módy jsou zábavné ale profesionální úrovně hra asi nedosáhne (některé postavy jsou prostě nevyvážené: Green Lanter, Grundy a Deathstroke velmi jednoduše vyhrají spamováním několika útoků).
    Celkově vzato je Injustice povinnost pro hráče kteří mají rádi bojovky a DC universe ale výše zmiňované chyby hru značně sraží do průměrů. Je to škoda, protože hra mohla být mnohem víc...
    • Ronox
      Jediné z toho výčtu mě mrzí ten tag battle. K příběhu výtky nemám, protože u MK to bylo stejně. Spíš na poměry bojovek ten příběh je dobrej. Asi ve všech bojovkách si ve story módu nezahraješ za všechny postavy (zk. Tekken, MK, DoA, VF). Spammující hráče vyřešíš, tak jak psal Aleš v recenzi. K málo oblekům. 1. lidi co mají iOs si to odemykají ve free aplikaci (lidi bez si seženou wbid login od kámoše). 2. NetherRealm řekl, že kostýmy budou i součástí bezplatných updatů + při vydání DLC postavy.
      • No u MK jsi hrál za všehcny postavy pár bitev v příběhovém módu (teda pokud se bavíme o novém MK) to, že některé souboje nedávali moc smysl (Ahoj Sonyo pujdeš se mnou na večeři ? Ne ? ROUND 1, FIGHT ! ) je o něčem jiném. Tekken má pro každou postavu speciální příběh zakončený CGI animaci ( i když teda poslední Tekken jsem ještě nehrál) takže tam je to trošku jiné. Ty spamovací utoky někdy vyřečit jdou ale konktrétně Green Lanter's Light je opravdu rozbitý speciál. Několikrát jsem se setkal s tím, že když se v king of the hill dostal takových hráč na pozici kinga tak lidi odešli. Utok má moc velký dosah (do výšky i do dálky) a je prakticky nulovou animaci takže je i neskutečně rychlý. U toho iOs mě hlavně vadí tenhle přístup. Já třeba iOs nemám a nemá ho ani nikdo z mých přátel takže tím pádem jsou pro mě nějaké komstýmy nedostupné. Hra je na konzole nikoliv na Iphone. Tečka.
        V tom případě je to super jestli tohle NetherRealm dodrží, jen neví jestli třeba New 52 nebo Arkham oblečky dostanou hráči, když byli součásti předobjednávek z různých míst.
        • Ronox
          Mno tak tady má taky každá postva "příběh" sic to není zakončený CGi animací, ale motion grafikou. Ty exkluzivní kostýmy si myslím, že jen tak neodemknou, ale teď při Lobovi by měli přijít 4 nové. Jinak pokud mě paměť nešálí, tak v MK v tom hlavním story módu jsi doopravdy nehrál za všechy úplně. Každopádně u MK si vzpomenu vždycky na posledního Shao Khana stejně jako u tuším pátého dílu Tekkena Azazela. Tady Superman je o dost lehčí. S těma iOs bonusama ti můžu helpnout. Napiš mi mail nebo skype a dohodnem se.
          • Díky bylo by to super ale nechci otravovat. Jojo se season pass jsou k dostání Flashpoint kostýmy (pro Wonder woman, Deathstroka a Aquamana). S tím Shao Khanem a Azazelem máš pravdu. Do dnes si pamatuju na ty nádávky co jsem chrlil směrem k PS3 když jsem proti nim bojoval. Jestli hraješ na PS3 tak si mě nejdi pod Nickem Arenoth. Rád zahraju :)
  • MACHOgejmr
    Co v tom story traileru dělá Tychus ze StarCraftu 2? :D

    Jinak Batman dostal od Wonderwoman slušnou nakládačku, i když nakonec vyhrál... srábek.
  • Rád bych si to zahrát ale mamka mi na to nechce dát peníze.
    • TheGGG
      mamka by ti měla zaplatit kastraci, když neumíš dělat nic jiného než se za někoho vydávat
    • škoda no....
  • TheGGG
    No nevím, superman vs batman *7* To je zápas tak na dvě vteřiny. Lex luthor v robo obleku = další fail. U mě tak 6/10
    • h0p3
      doporučuju si přečíst, The Dark Knight Returns.. Ty dvě sekundy *1*
  • pro pana autora článku - recenze skvělá, ale osobně si nemyslím že DC je méně známá než Marvel, Marvel je nyní na vrcholu jen díky Avengers, popravdě bych dokázal říct víc hrdinu z hlavy od DC než od Marvelu, každopádně s tím, že Deadpool byl předloha pro Deathstroke je trochu blbost, myslím totiž, že DC byl mnohem dřív než Marvel a většina hrdinu od Marvelu byla spíš vylepšené DC (podle mojeho názoru, nechci tvrdit blbosti)... zrovna Deathstroke byl určitě dřív než Deadpool.... je to jen takový detail *4* každopádně se těším, až si hru vyzkouším !
    • Tak to si nemyslím. Jezdím po světových conech a rozhodně DC hraje prim, Marvel je až za ním. V ČR je Marvel populárnější a to jen díky filmům..kdyby ty nebyly, tak lidé komiksy ani pomalu neznají. Sám znáš jen filmy.
      DC mělo JLA:o)
      Já měl také raději Marvel, ale DC má ty postavy prostě lepší..
    • ales.smutny
      Já tím myslím u nás. V zahraničí to bude přinejlepším (pro Marvel) vyrovnané :) U nás přecijen lidé znají Supermana, Batmana, ale z Marvelu právě díky filmům X-Meny, Avengers...jejich členy díky stand alone... Kdo to vytrpěl, tak i Fantastic Four, Daredevila, Elektru...au...:))
      A je to i tím, že v Crew sice, co pamatuju, došlo na Batmana, ale zbytek moc ne... nějak tu má Marvel lepší reprezentaci :)
      • kubi-wan
        Nehledě na to, že teď vychází perfektní Marvel komiksovej komplet! *5*
        • x_ander
          Přesně tak. A já jen doufám, že něco podobného se objeví i od DC.
          • Chlapci, DC comix... To je Lobo, da si petipivo, placne servirku pres prdelku a pak tipne ty vase super heroes jak vajgla.
            • holec89
              uvidime v prvnim dlc :)
            • ales.smutny
              V crossoveru DC vs Marvel dostal Lobo na budku od Wolverina ;)
    • nahhh, špatne jsem si to přečetl, je to tam správně napsané s tim deadpoolem, moje chyba, každopádně za tím, že DC je atraktivnější než Marvel si stojím *1*
      • BoB.2
        U mě je to 50:50.
        • u mě je to tak že nerozlišuju kdo má kde licenci :)
    • Deadpool first appearance 1991 a Deathstroke 1980.
      • jojo, máš pravdu, ja to špatně pochopil z recenze, myslel jsem že v článku to bylo že první byl Deadpool a pak až Deathstroke.....
  • Ronox
    Jo tahle hra mě chytla! Jako milovník sešitovek od DC a celkově komiksů to byla povinnost. Při oznámení jsem byl skeptický, aby to nedopadlo jako MKvsDC, ale pak mi kluci NetherRealmáci udělali šílenou radost. Skončil jsem jako fanboy s Red Son edicí a Collector's Edicí a všem doporučuju. Návaznost komb a hratelnost je super. Přesně jak píše Aleš. Při začátcích si najdete svých pár komb, ale pak se učíte je navazovat abyste nenechali protivníkovi jakoukoliv šanci k útoku. Jediný co je průměrný je grafika, ale i ta mi místama připadala kouzelná při cutscénách. Jestli jste na vážkách, tak určitě berte. Battly s kámošema nemají chybu.
  • Není PC verze, nezájem *5*
    • To, že to není na PC znamená pouze, že bude méně pirátských kopií. V pořádku.
  • hra je i na iPady, jen takovej dodatek k tomu na jaké je platformy hra dostupná
  • deridon
    už by to chtělo pořádnou bojovku na PC, Street Fighter mě moc nenadchl a to Mortal Kombat by mi skutečně udělalo radost od nich.. sice se šuškalo o achievech na Steamu a předobjednávce na Amazonu, ale pořád nic :\
    • TheGGG
      škemráte o konzolové hry pcčkáři? proč si nějakou nevyprosíte na kickstarteru
      • Překvapivě s tebou souhlasím :D
      • bohužel jsem zjistil že netroluješ ale myslíš to važne. nejspíš nejaky mindrak.
        • TheGGG
          Bohužel jsem zjistil že tvá potřeba reagovat na mě není proto že bys mě chtěl naštvat, ale proto že mě obdivuješ, no sory ale padesátníci v upoceném tílku nejsou můj typ.
          • A hele, ty jsi stvořil novotvar!:O Nebo je "sory" nějakej odbornej výrazM
      • kubi-wan
        Já bych šel na kickstarter s projektem "doživotní ban pro TheGGG... na celym internetu"
      • deridon
        když se tam někdo s něčím zajimavým objeví, rád si zaškemrám, prozatim si vystačím s emulatorem a staršími díly MK a Tekken, děkuji ti pane TheGGG za hodnotný příspěvek jako vždy!
    • kubi-wan
      Mně Street Fighter přišel fajn, dělali jsme s kámošema dost klání, jen jsem si na něm odrovnal gamepad *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit