Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebýt to online-only tak neváhám :/
    • to víte na kampaň musíte sehnat scénáristu, grafiky na meziherní animace....Dnešní online generaci nechápu já si dokonalou hru vždy představoval jako maximálně interaktivní filmový zážitek(interaktivní filmy byly sheize). Pro mě online hraní pozbívá jakýkoli smysl.
      • Po releasu tam samozrejme kampan bude. To o cem mluvi diskuter vyse je o ze musis byt pripojenej k internetu i kdyz hrajes sam.
  • Hraju za melee tank a zatim se mi to dost libi jen mam problemy s kolisanim FPS. Chce to jeste trochu zalestit nez to pujde vubec hrat.

    EDIT: Po sundani vsech detailu a vypnuti fyziky se to zaclo trochu hejbat. Neni to idealni ale hrat se to uz da.
    • Fraizer_cz
      co příběh, je už nějak načatej a je dobrej nebo klasika, že seš spasitel světa?
      • Příběh zatím nic, bude až ve full release. Každopádně, je to 40k, to nebude klasická spása světa *1*
        • Přesně tak, v Impériu jsou tisíce planet, zachránil jsi jednu? Good job, mezitím přišli o 100 světů jinde, rozhoduje hodnocení tabulek Imperiální administrativy, jak je pro ně planeta důležitá, jestli má cenu vůbec jí vůbec zachraňovat a posílat tam Gardu nebo Mariňáky, když má nízký rating, nechají ji chcípnout, všude být nemůžou.. :)
    • Záleží, na jakym železe to hraješ....
      • i7, GTX970 a 8GB ram. Neni to nejcerstvejsi zelezo to uznavam ale takova plecka to jeste taky neni.
        • Třeba i7 je širokej pojem, zvlášť u tak hrozné optimalizace (stáří dělá své)... Je ale pravda, že u tohodle early accesu neznám nikoho, kdo by měl plynulej zážitek, a to i na 1080ti
          • Je to stara i7 2600k ale zato bezi neco pres 4 GHz...
            • My uz taky mame Cabal :D

              Jinak kdyz vypnu fyziku je to o fous lespi ale porad to neni ono.
            • To by teoreticky mělo sakra stačit... Ale je to alpha jak řemen, máme tam i cabal CZ-SK, přidej se, pokud chceš. Prozatím jsou tam i normální lidi. Nebo je tam druhej CZ cabal, ale tam jsou jen dva.
  • Na téhle hře je něco strašně špatně, akorát si nejsem jistý co přesně.
    Podle mě je problém někde v herní mechanice. Nejspíš to že postava vždycky nakráčí do fajtu jak trumpeta na prostředek a už se nemusí hýbat.
    Mám rád WH, mám rád diablovky, tupá mlátička mě nevadí, ale tady by to dopadlo stejně jako se Deathwingem - refund.
    • Nevím co za hru hraješ, hru mám už od 13. 2. 2017 (takže víc jak půl roku) a nikdy to nebylo tak, že si nakráčím doprostřed a už se nemůžu hýbat. Úplně na začátku to bylo tak, že jsem někam nakráčel do fightu a po 4 sekundách jsem neměl armor a díky tomu mě každá rána odhodila na zem. Když mě jednou takhle odpinkali přes celou mapu na začátek, skoro jsem to přestal hrát. Je fakt že obtížnost značně snížili kvůli Steamu (co bylo před ním by 98% průměrných uživatelů steamu nerozdýchala), ale tvrdit o této hře že je jednoduchá.........no nevím no.
    • Hraju to dneska celej vecer a nevim o postave ktera by se jen postavila doprostred a nemusela se hejbat.
    • Early access vždy mívá spoustu nedodělků... některé hry mají early access po celé roky *16*
  • ten trailer je snad ještě větší nuda než ta hra samotná :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit