Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    A Lands of Lore 3... :)
    • Takže opět pozvedneme své smaragdové meče a hurá do Bílé věže? *1*
    • *11*
    • sleepless
      Tvářím se, že tento díl nikdy nevyšel.... :)
    • Už si na to brousím zuby :) Prý je to nejhorší díl, ale já si ho chtěl vždycky zahrát. Možná budu překvapen.
  • calwin
    ešte že niekto vymyslel vec ako GOG :D... ináč by som na tom svojom notebooku nerozbehal už vôbec nič... (kedže hry sú ošetrené a majú podporu win 7 + menšie HW nároky)
    • No ono to s tou podporou taky není tak horký *3*. Teď jsem si koupil Interstate '76 a bez dgvoodoo, i když je ve hře implementováno (bez nastavení a spol), bych ji snad ani nespustil *4*
      Ale je pravda, díky za GoG, alespoň ty pecky neupadnou v zapomění
  • Teda Petře,nesledovat GOG tak dlouho?nestydíš se? *1*
  • No jo žádný ženský v Inkvizitorovi a zasmrádnutí Diablem ..... Dohrál ho z vás vůbec někdo ?
    • Inquisitor
      Co to meleš? Si nějakej sjetej ne?
    • já , a musím konstatovat že tak kvalitní a temný rpg už sem leta nehrál ! a ženských tam je na každym kroku hafo a dokonce si nosíš i sem tam nějakou v inventáři *5*
      • Pamatuji se, když jsem některou z těch mrtvol zlikvidoval a musel následně vývojářům posílat svůj save, aby mi ji do inventáře přidali *15*. Jó RPG ze staré školy, kdy jakýkoliv omyl může znamenat nedobrovolný game over :)
        • Jsou tam funkční hajzly ?
    • v Inkvizitorovi nejsou žádné ženy ?
      • Nehraješ za žádnou ;) a jak je vidět v diskuzi na GOGu .... chyba asi stejná jako s těma hajzlíkama ;)
        • eb42
          Buď politická korektnost a genrová vyváženost nebo uvěřitelný svět temného středověku. Volba byla jasná. To by taky po nás někdo mohl chtít, aby inkviziční vyšetřovatel nemohl používat torturu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit