Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kori
    Další z projektů, které sleduji snad od samého počátku, aby mě po vydání mohla zase zajít chuť. Nejdřív vyvíjej pro PC, pak multi a nakonec to střhnou na xbox360 only. Sucks balls.
    • To snad ne? Proč je, proboha, v platformách uvedeno PC? Teď nevím, jestli se zlobit na výrobce nebo na redakci, že poskytli zavádějící údaje. Mamííííí, já to chci na písíčko! Halooo výrobče, já si chci tvou hru koupit! To je naprd. Ach, jo...
    • Taky mě s tim pěkně nasrali, strašně sem se těšil obzvlášť kvůli hudební asistenci Dimmu Borgir (nebyli jen v traileru pokud vim ne? a žádná zmínka v recenzi...)
      • 13_11
        Dimmu Borgir zní v herních předělech. Ještě krásnější je fakt, že jsou to kousky z alba Death Cult Armageddon (2003), na němž se rovněž podílela Pražská filharmonie.

        Závěrečné titulky
    • Přesně no. *10*
  • smejki
    ha! my o vlku!
    doufám, že to přijde na PC, vypadá to velmi originálně.
  • to chci na pc
  • Kr.Pa
    Orc must die recenzují ale Dungeon defendes ne ...
    • obe dve hry jsou infantilni, ale dungeon defenders o vic *11*
  • kedy to vyjde pre PC , takéto hry mám rád :)
  • Co sa deje so Steamom? synchronizuje sa stale, neche sa napojit a online je len 584000 hracov. Normalne o takomto case ma Steam 4 miliony hracov online :/
    • smejki
      možná ti řachl lokální server. změn si ho
      • pytal sa na jednom nemeckom counter strike serveri a aj Nemcom to pada, nestalo sa zas nieco ?
        • smejki
          já se s tím osobně ještě nesetkal (asi jsem štístko), ale velký drop je občas v grafech vidět.
          • mrkni si ten drop za dneskajsi den , ak mas taky ako ja , tak sa Ti to tiez bude diven zdat , momentalne 330 000 online :)
            • smejki
              koukám, pěkně jim to řachlo
  • DarkHawk
    Zajímavá hra. Mezi plošinovkami ted boduje jednoznačně Trine 2, ale jak se tu zmínilo Rayman origins, tak tahle klasika je všechny s přehledem sesadí. A nebudu to tu plést protože Ubisoft je jiná liga.
  • Wlad
    a co tak zrecenzovat uz Rayman Origins?
    • sleepless
      Brzy, uz se na tom pracuje.
      • A co Anno? Kdyz uz jste vynechali minuly ,asi vubec nejlepsi dil cele serie,dockame se alepson Anno 2070?
    • Kr.Pa
      tiscali nerecenzuje dobre hry, proto ...
      • DarkHawk
        tiscali nerecenzuje dobré hry, protože se ted více zaměřily na výborné hry. *3*

        Jestli je teda v plánu i recenze na Raymana.. tak sem si zcela jistý, že pod 10/10 či 9/10 recenzent nepujde.
        • smejki
          ani pod jednou recenzí není podepsána žena...
        • Kr.Pa
          to ze tomu zde daji 10/10 neznamena, ze je to vyborna hra

          a proc tedy recenzovali ten s..t NfS
          • DarkHawk
            Rayman je odjakživa výborná hra. O tom nemá cenu diskutovat.. a Origins je více než povedený.
            Tu větu co sem po tobě poupravil sis přebral až moc doslovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit