Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FarkyJTV

    neviem skusil som a tie zvuky ma nebavili teda dost ako na dajakej kalkulacke.to by som nevydrzal celu hru asi.tak isto karty mam radsej na stole pri pive s kamosmi a susedmi.karty a kocky potrebujem mat ja osobne v rukach.preto mam rad kartovky ako zaner v stolovkach.

    ako keby toto bolo na mobil to tam by som si to asi kupil.zahrat u doktorky v autobuse a tak postupne.nekupil som 6800xt zas na taketo hry.ale co uz AAA je riadne v prdeli.z indie veci co som hral take tento rok chernobylite,the ascent a teraz hram f.i.s.t. toto ma bavilo vsetko a riadne .mozno skusim este deaths door.

    • deaths door bych asi nedoporucil


      kdyz to srovnam s tim fist, kterej je z tvyho vyberu te hre nejbliz, ten me bavil vic


      prestoze fist je v podstate jen dobre udelana tradicni metroidvania


      tak deaths door vypada originalneji, ale to je asi tak jedina vec, v ktere je "lepsi"

      • FarkyJTV

        zaujimave dik za nazor a usetrene prachy.presne koli tomu som rozmyslal nad tym deaths door.lebo to fakt vypoada dobre. ale ak je hratelnost mizernejsia ako na fiste tak to nie.

        fist prekvapil no.isiel som do toho velmi skepticky zo zaciatku ale dynamika tej hry bola absolutne skvela ani neviem ako ubehlo tych 24 hodin co som to dal.

  • dworkin

    Čili to bude něco jako Žabí zlomky, že. Co taky jinýho, když jste tajemný jak h**** v trávě.

  • Uf, právě jsem hru dohrál a jsem maximálně spokojený, atmosferá výborná, postupné odhalování celého tajemství, bourání všech možných stěn a závěr, který ze mě vydoloval i nějakou tu emoci. Díky za recenzi a díky, že je bez spoileru. BTW: Mechaniky karetky jsou fajn, takže to stojí hrát i kvuli zajímavému "soubojáku". Pět skvělejch večerů. Hra roku, klidně!  

  • Nechapem koho bavia taketo hry :D

    • Derp_1337

      Hráči by se dali rozdělit do dvou skupin.

      První jsou mainstream ovce, kteří donekonečna hrajou recyklované klony jedněch a těch samých her (např. Assassin's Creed, atd. atd.).

      Ta druhá skupina má ráda originální hry. Takové hry, které pobaví a hlavně překvapí originálními nápady.


      Z tvého příspěvku je jasné kam patříš. Bé, bé.

    • Maxianimal

      Někoho, kdo není zkriplenej současnou AAA tvorbou.

  • Pevne verim, ze nepojde o dalsiu Hru roka na Games.cz, ktora nebude mat ani len gameplay :-)

    • Maxianimal

      Coze?

  • MidnighT91

    Nejak hledám článek "do silvestra hry zdarma na Epicu. Už jste dvě propásly". A on nikde, hmm.

  • No vzhledem k tomu, ze ,,pecky,, jako sly the spire me pekelne nudily a vydrzel jsem je hrat tak hodinu, tak tuto desitkovou hru nejlepsi na celem svete riskovat nebudu.

  • Chci se zeptat. Obstala by hra jako karetka? Je mechanismus videohry alespon z casti prenositelny do deskoherni podoby? Diky. Jinac super recenze.

    • drasta

      Jsem jeste na zacatku ale z toho co vidim myslim ze do urcite miry ano. Je to  v podstate trochu podobny jako jednodussi Magic the gathering. Jen to neni 100% symetricky.

    • Jako želva by tato hra asi neobstála.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit