Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mohli taky trochu se snažit a nechat ten port jet i na starších CPU - takový Shadow of the Tomb raider mi jede celkem dobře a Hitman 2 až bude funkční taky pojede. Tohle beru jako diletanství,lenost navíc je to port hry z roku 2014 - tehdy mi jeli všechny hry bez rozdílu.

    • Jack1947

      Mě tyhle hry prostě baví! ted jsem to sjel celé a i DLC, dokonce na klávesnici a supr dal bych si ještě. No nic snad třeba doufat že podzimní druhý díl bude i na pc.

  • kdo?

  • TheGGG

    proboha vraťte se pod sony insomniaci a udělejte další resistance, nebo novou FPS IP... nejlepší FPS co jsem hrál vyšly na konzole, ale kde jsou ty časy resistance, killzone, halo atd.? Kdy naposledy vlastně vyšla dobrá FPS kdekoliv? Wolf old blood? Jinak nevím... Příští rok snad jen nové metro....


    • Derp_1337

      Jo, poslední 2 roky byly slabší na FPS. Ale předtím jsme tu měli DOOM, Rainbox Six Siege, Superhot, Titanfall 2, atd.
      A u her, které ještě nevyšly, bych raději nepoužíval slovo "dobré"... kdo ví, jak to nové Metro vůbec dopadne.

      • TheGGG

        doom není můj žánr, R6S je jen MP, superhot je typická indie minimalistická blbina, titanfall 2 SP ušel...

        • Morlang

          copak je tvůj žánr¨? koridorovky ala CoD?

          • TheGGG

            dobrou koridorovou FPS, TPS bych si skutečně rád zahrál... spíš něco jako gears of war, killzone, resistance, halo atd., ale dobrým SP v CoD nikdy nepohrdnu....

            těch openworldů s tunou fillerového obsahu už je přeci jen moc... zlatá éra ps3 a x360

            MP mě moc nezajímá, spíš coop, ale když MP, tak bez hov*dských růžových skinů na zbraně a brakovitého vzhledu

            • Morlang

              Tak to tě opravdu poslední roky moc nepodarovali no. Snad jen Shadow Warrior 2 (je tam i super coop), a pak oba poslední Wolfensteiny. 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                pokud jde o wolfy, tak new order a old blood byly super, colossus ale dost zklamání... shadow warrior není úplně pro mě, protože to je skoro jak doom, ale alespoň má hlavní postava nějaký charakter....

                sice jsem unavený z openworldů, ale jediná FPS co vyhlížím je nové metro a dying light... byl bych radši, kdyby metro zůstalo věrné stylu prvních dvou her, ale co se dá dělat.

                Skoro všechny hry v mém top seznamu očekávaných her jsou bohužel taky open worldy... no co se dá dělat. Chápu že open world na 100 hodin se prodává líp jak koridor na 15 hodin, takže si asi budu muset zvyknout. 

            • Jack1947

              Tak tak nejsi sám brachu, máme ale smůlu ☹😬

        • Jack1947

          Není jen Mp má i trénink ale jinak chápu FPS už je pomalu sprosté slovo dneska😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit