Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měnit DVD???... nechtel bych *1* ještě, že mám ps3 *1*
    • To jo - muset tak dvakrat za x desitek hodin zvednout rit ze sedacky... Verim ze by to pro tebe mohlo byt tezky...

      twixko, jak je to prosimte na xboxu s multiDVD hrama? Musi se kazdy DVD zvlast instalovat? Nebo je jedno instalacni, dalsi hraci, nebo tak nejak?

      Mam predobjednanou xbox verzi, ale mozna teda vezmu spis PStrojkovou.
      Ale zase... Minimalne R* hry fakt vypadaj na Xboxu trochu lip.. Ale... ..to ani mozna nepoznam.
      Sakra. Asi budu muset pockat na recenze : )
      • Mám sice PS3, ale taky nějak nechápu jaký je problém se zvednout a vyměnit DVD (popřípadě jej před hraním nainstalovat). To proč na tebe reaguji, je spíš tvá věta: "...za x desítek hodin...", kéž by jsi měl pravdu a hlavní kampaň tak dlouho trvala, pro jednou by to byla dobrá změna nedohrát hru za 9 hodin a méně *4*
        • No ze "x=>2" teda tak nejak spoleham : )
          Openworld od Rockstaru... To by bylo teda velky zklamani.
          Kor u hry tak narocny na vyvoj. Uz i to mesto, ktery ma byt vetsi nez Liberty City (ze je vetsi nez mapa RDR se mi teda verit nechce) by byl hrich nevyuzit k poradne dlouhymu vypraveni... *10*
          • Kuci, ja se na vas nechtel mracit : D
            Nejak casto se mi dari nechtene klikat na smajly. Tenhle se teda a spon jakztakz hodil.
            Mimochodem, "=>" se da taky pouzit, nebo jsem mel napsat ">=" ?
            Ted se tu nekde gestapacky resily zalesitosti cestiny, tak cekam ze me sjede nejakej matikar : )
            • posila
              "x => 2" vypada jako implikace, ale v danem kontextu by to snad mel kazdy spravne pochopit :). "x >= 2" by napsal programator. V zasade je to jedno, ale v dobe UTF8 uz muzem napsat rovnou "x ≥ 2" ;)
            • Myslím že matematicky to je správně tak i tak *3*
    • ja mam zase radsi hezci grafiku atd.. viz rockstar a RDR :P
      multiplatform => xbox
      • Já zas nemám rád pojebaný XBOX.
      • V RDR máš max. několik stromečků a kytiček na víc jinak tam neni žádný rozdíl.
        • No, sice mam Xbox, ale trochu se bojim, aby to s grafikou nebylo u L.A. Noire naopak oproti RDR. Nez Team Bondi zacal spolupracovat s R*, delali L.A. Noire jako Playstation exkluzivni hru. Dokonce vsechny gameplay videa a trailery jsou z PS3 verze (u RDR byly z Xboxove verze). Takze tentokrat mozna PS3 verze vypada lip, a tak ukazuji tu :)
          • verze na ps3 bude opravdu lepší, tím, že měla být prvni pouze na ps3 tak si na ni daji vic záležet a prý bude taky obsahovat nějaké bonusy
          • Nebo to bude i tím že jestli že to dělali dřív jako exkluzivitu pro ps 3 tak ps3 je nejdál čili z ní mohou ukázat gameplay který není ještě pro xko hotový :)
        • jo a v mafii máš ''nějakou'' krev a ''nějaký'' stromy a keře. navíc že.. :DDDD
          • Upřímně, Mafia II je omyl napříč platformami. V mých očích to má jedinou výhodu: a sice že původní tým z Illusion Softworks makají na novem Silent Hillu na který jsem velice zvědavý.
          • Kdo se tu baví o Mafii?
            • Když myslíš.
            • bavíme se tu o grafice u multiplatformových her.
  • to je děsnej screenshot, vidíte, jak mají oba nepoměrně velký hlavy oproti tělu? :D
    • to aby pěkně vynikly animace obličeje
    • hlavy jsou OK,jen to nejsou zadny nabuseny bedny ale normalni lidi
    • aaa teraz ked si na to upozornil to vidim vo vsetkych la noire videach *1* . uplne jak bobbleheads z falloutu
      • posila
        Hlavy jako takove maji imho OK, ale nekdo ve starsi diskuzi vypichl, ze maji obrovske klobouky, ze takove by jim spadly pres usi a meli by je jako helmy. To jim asi opticky zvetsuje celou hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit