Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při mém průměrném připojení 60-70Kb/s hra jede až na výjimky plynule. BF2 jsem hrál a BFP4F mi připadá jako notně vylepšené. Koncept pronajímání je zde jednoduše proto, že to F2P titul a v BFH to funguvalo a díky tomu, že už se dá nakupovat i smskama, tak jsem si navždy koupil moji milovanou M16 xD. Hratelnostně je to ale výborný, pokud teda nenarazíte na server plnej kemperů. Jenom je škoda. že to hrajou hlavně lamky, takže pořekadlo mezi slepými jednooký král se tu v mém případě hodí báječně. Skvěle tu je zorganizován systém Team ocenění (i když víc bodíků za team aktivity by se šiklo) a double a massive killy nejsou dobře vychytané (musí su udělat najednou, ne v průběhu pár vteřin) a ovládání aircraft techniky mi taky nesedlo, nicméně až bude víc map, a odladí tu po****** myš v menu, tak to bude bohovská hra, mnohem lepší než BF2 a BFH dohromady (a to říká člověk, který lamí kteroukoli mp hru a to i DooM2 Brit10). Jen by to chtělo víc zkušenějších hráčů
  • Zbytočne robia tieto hry, ktoré su vlastne len kópia kvalitných hier za €, keďže má výjsť Battlefield 3. BF2,4F skončí tak rýchlo ako BF Heroes...
  • všimly jste si že při registraci ve výběru zemí původu je : Czech Republic a pod tím je Czechoslovakia ? :-D
  • BETU už také nějakou dobu mám. První mapa nebyla špatná. Když vydali Oman, tak jsem měl radost, protože ten jsem měl napařený z BF2, ale ty lagy tady jsou fakt neskutečný. No jinak celý koncept BF4F není špatný, ale BF2 byl přeci jen o něco lepší. Chytlavější. Tomuhle něco schází a navíc to nejede pod google Chrome.
    • lagy taky muzu povrdit a registrace jim nejde v FF..
      docela me sere ta zavislost na prohlizeci a strankach.. ani ikonu na plose to neudela, musim jit na stranky a tam zmacknout PLAY..
    • Ja lagy nemavam. BF2 som tiez hraval, a P4F ma bavi tiez. System schopnosti je fajn, to nebolo v BF2. A v Chrome mi to pusti bez problemov.
  • Já osobně jsem také hrál betu a obě dvě mapy...a tedy vůbec mně to nebavilo a co je na tom nejhorší že to nehorázně laguje! Tato hra má odemně hodnocení 4/10
    • You just failed. Hodnotit hru v uzavretej bete... good joke.
      • Hele v plný verzi se toho moc nezmění jen daj ještě 1,2 mapy pár trapných zbraní za prachy...a ještě nějaký pitomý vozidla klon bf 2!
        • Nj, map asi na zaciatku nebude vela, ale verim tomu ze casom ich pribudne o dost viac. A aj ked nebude vela zbrani, bavit ma to bude si myslim i nadalej :) Pridaju squady a bude to super. Dufam. Najvacsim kamenom urazu su hraci samotni, ked nespolupracuju tak ide uroven dole.. Mne nevadi ze sa to dost podoba na BF2 pokial si z neho zoberu tie dobre veci a este to cele vylepsia..
  • Ty jo co na tom vymejšlej takovou dobu? Diť je to BF2 jak přes kopírák.
    • je to smichany BF heroes s BF2 a trochu BFBC
      BF heroes - gameplay, pronajimani zbrani a itemu, BF2 - grafika/mapy, BFBC - nejaky itemy a mechanizmy (tracer dart apod.)
      ani bych se nedivil kdyby nebyli ve final na vyber servery
  • Zkousel sem betu a pochvilce hrani jsem to vypnul... BF 2 hraju 5 let ale tohle prosim ne.
    • taky me to nak nevzalo, menu se mi neustale sekalo, byli tam lagy jak hovado, a plno sniperu vsude.. ale pravda hral sem to pred mesicem, treba je to jiny uz
      • neboj jeto porad stejny, a taky me stve nebo jsem to nenasel, ze si nemuzu sam nastavit view distance... ona se zvetsuje s urovni detailu a to me se to jaksi hrizalo na medum tak sem dal low a jdu si takhle kolem squaru a z mlhy dome litaji kulky...
        • Ale jeto porad beta... takze cekam ze se vsechno zlepsi k lepsimu :)
      • Kazdy tyzden nieco vylepsia takze to uz je celkom dobre. Lagy uz tiez velmi nie su a sniperov je sa mi zda ze tiez trochu menej, medicov je viac od kedy su body za healovanie. V kazdom pripade dufam ze zaciatkom aprila, ked vyjde open beta, bude vsetko vyladene a date tomu sancu :)
  • BF2 byla příjemná akrádová hra. V dnešní době však již s překopanými herními mechanismy. Pokud se opraví, nevidím důvod, proč tuto hru zatracovat. Každý si najde hru podle svého srdce.
    Jinak P4F taky nechápu. Kdyby to prodávali za pár stovek, tak bych to třebas i obětoval, takhle se toho systému bojím. Na druhou stranu, dokud se bude hrát a platit přes P4F (a nečekám žádné velké částky) bude mít hra vždy podporu vývorjářů.
    • Za par stovek se da sehnat i bad company 2 (na steamu v akci sem ho koupil asi za 350kc) a je trochu nekde jinde. K zastaralymu englinu BF2 bych se teda vracet nechtel.
  • Preco hrat tuto sracku ked vyjde B3?
    • A hral si to ked pises ze to je sracka? Btw je to stale beta a vela novych veci este pribudne.
    • z viacerych dovodov..napriklad je to zadarmo a niektori ludia proste BF 3 nerozbehaju
      • Kupte si konzoly ked nemate ma riadne pc.
        • Úplně stejně ti já můžu řict.
          Kup si slovník když nemáš na to abys na Tiscali.CZ psal Česky.
          • Omlouvam se za tento prispevek, ale proste mi to neda. Ses debil *3* Nebo zaostalec co neumi slovensky? Nebo jeste jadna moznost, nelibi se ti ta pravda co napsal? *1*
      • Zadarmo to sice je, ale systém mikrotransakcí to může stejně tak potopit. Obdobně jako u Heroes se mezi hráčí po čase objeví obrovská trhlina mezi těmi, kdo vytasí peněženky, a těmi, kdo si občas zahrají. P4F je jen nasazování růžových brýlí, ovšem stále bude mt ve hře výhodu ten, kdo bude cvakat a dokupovat si, než neplatící nebo ten, kdo si nějaké bonusy vydře a na takový systém upřímě osobně házím bobek. Takže, svým způsobem má kolega výše pravdu, než se jebat s P4F, to raději tyto částky pošetřím do koupi nového, případně vylepšení stávajícího stroje na další Battlefield...
        • Ano, su veci ktore si mozes kupit v hre len za skutocne peniaze, ale ja som zatial neminul ani cent a dokazem byt medzi najlepsimi aj so zakladnymi zbranami. Chce to len trochu treningu. Vsetky zbrane si mozes kupit aj za herne kredity, ale nie na trvalo, co ale nevadi. Oblecenie tvoj gameplay neovplyvnuje takze tam peniaze nemusis davat vobec. Pre mna to je a aj nadalej bude free hra.
  • hram closed a betu a je to pecka...len uz by mohli dat na vyber servery a mapy..zatial je to random

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit