Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Pokud neuděláš 10 zon a v každé náhodne poberes 25 ukolu pak ti to urcite prijde nanic. Ale po tom je to dobra zmena.
  • Asharak
    Je, ale je to logicky zvětšené. Už to není max 60-70lvl ale 85-90, logicky je dobrý krok zlehčit počáteční fázi. Ono to kolem lvlu 25-40 už bylo hodně poznat. + taky to bude určitě tím že mají lidi do lvlu 20 zdarma, takže to rychleji vyexpí a pak budou chtít víc koupit plnou verzi hry.
  • Asharak
    Tvůj mínus.
  • No je vidět že viš o hře prd a jen troluješ jelikož právě Wotlk byl první datadisk který hru obrovský zjednodušil a kilnout 3 moby nebyl problém a s elitami az na výjimky taktéž.
  • Treba Deathwingova p*del:-)
  • Nebudte na nej zli, potrebuje pozornost. Je osamely a jedine tady na to ma sanci na chvili zapomenout.
  • tak dlouho a dobře jsem se dlouho nezasmál, parádní trolling...ty seš fakt stylař maxi..
  • Vogon
    Ty bys mohl založit školu trolování.
  • No ale to nesouvisi s poctem preplatitelu. Dam ti priklad-WoW mam 10M hracu ale na jednom serveru stejne budes vzdycky hrat s 3K+-. Nikdy vice. NAvic si musi davat pozor na kterem serveru jsou i tvi pratele,aby jste se ve hre vubec potkali. EVE Online nebo Secret World ma predplatitelu par set tisic a presto budes na serveru hrat treba s 50K lidma najednou . Vzhledem k tomu ze pouzivaji jeden server pro vsechny (zjednodusene receno,ve skutecnosti je to slozitejsi).
    Navic je znamo ze prave ty mensi hry maji verne herni komunity.
    A kde mas ted vetsi zazitek z MMO?
    Jinak ja proto WoW nic nemam. Byt tu hru nehraji.
  • kostejnesmrtelny
    Jop, máš pravdu. Udělal jsem dneska pár dalších levelů a je pravda, že kolem tý patnáctky se obtížnost solidně zvedla (opět podotýkám - hraju priesta. S warriorem nebo palachem to musí bejt pořád s prstem v nose).
  • nektere lokace ve wowku jsou temnejší než celej dark souls
  • Neustale trapne komentare k wowu jen vypovidaji o tvoji omezenosti. To je jako kdyby jsi se vysmival legu, ze je pro decka, kdyz uz ty jsi z nej vyrostl. Co tohle jako je ? Co mas za komplexy proboha ?
  • Konecne mistni konzolebuzna sdelila svuj whine na wowko. Cely vikend jsem na to cekal. *5*
  • TheGGG
    LoL, omalovánky jsme tu už dlouho neměli. Obrýlení nerdíci bez vkusu na pořádnou fantasy popadněte plastový mečíky a útok.
  • Tvoje bába měla nejlepší gear!
  • Jack1947
    Nádává na uspěch jen ten kdo to WoW nepřeje, nepřejícnost vládne světem.

    Jsem rád že tedhá kdy to všichni hráli , mi to nešlo... kde bych dneska byl. Spolužák to drtil pořád... blázen. Já hrál jen neškodné MU online, to mi stačilo.
  • Jack1947
    Né asi... i když poslední dobou těžko říct.
  • Zahraj si LOTRO. Je to v podstatě wow klon ale lépe udělaný a nedávno bylo tak upravené, že je docela i hard core a to jak běžné pve, tak instance.
  • Boha jeho, vždyť trolluje. *1* *3*
  • Ono to nie je tak uplne pravda, myslim ze po level 10 (alebo 15?) zapli neuveritelny hp/mp regen, aby fakt nikto nemohol skapat. Ale potom jak das ten level v ktorom sa to vypne, znova je to rovnake - ked mas smolu aj 3 potvory ta dokazu zabit (samozrejme v zavislosti na classe, geare etc)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit