Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvrdy.mar
    Protože na Androidu všichni hry kradou. Tak se tam vyplatí dělat jen Free2Play multiplayer tituly.
  • no ja mam iphone 5, a tam hry ujdou a naopak muj spoluzak s GS3 zavystive kouka na me jak se mi hry nesekaj a vypadaj lepe nez u nej na androidu..

    ideální by bylo kdby apple udělal 5" ihpone verzi to by totalně zadupalo herní handleady
  • george.fantomas.5
    hola avec toi oui mais pas ici mais a espagne ou? www.ods.webgarden.cz www.aliens.artweb.com www.avu.webgarden.cz www.chufu.webgarden.cz *16* *16* www.louvregallery.webgarden.cz
  • george.fantomas.5
    hola avec toi oui mais pas ici mais a espagne ou? www.ods.webgarden.cz www.aliens.artweb.com www.avu.webgarden.cz www.chufu.webgarden.cz
  • Na IOS hry jedine Ipad.
    Iphone ma opravdu maly displey.Kamos ma Galaxy S3 a ja jen zavistive koukam jak je to tam vse pekne prehledne a velke oproti mymu Iphone 4S
  • zavody sa hraju na volante sorry brona, a sport sa mi hra lepsie na klavesnici
  • jen prijed dostanes do držky
  • za debilitu mužes nahlasovat akorat sam sebe debille
  • Miserius
    Jaká škoda, zrovna jsem tam chtěl na dovolenou *1*
  • Miserius
    To jsem rád, dík *1* Škoda že nemam tuhle čobolskou povahu, nahlašoval bych tě každý den za debilitu a urážky *1*
  • český debill, nikto vas tu na slovensku nema rad *11*
  • nahlasil jsem te redakci za xenofobni urazku
  • Hra super, ale cena na iOS přestřelená, i plnohodnotnej port KOTORU stojí 9 euro, nemluve o portech GTAcek za 3e, myslim ze brzy bude hra v dení slevě
  • zajimave ze hra stojí 18 euro, ale předpokladam ze si hater co ani nevlastní apple zařízení natoz tu hru
  • udajne ne, stejně jako KOTOR a poslední dobou dalších nekolik super titulu máme smulu s androidem

    uz se tesim az vymenim androida za ios přez leto, uz se chystam dlouho ale ty hry poslední dobou mě k tomu uz fakt dokopaj
  • *1* Bazar a Apple ? ....Lazy sheep buyer *3*
  • Miserius
    Ne, myslim si taky ze to je jak rikas. mam nahrano tak 50 hodin na Classic a Impossible obtiznosti a z toho tak 10 hodin jen kricim a nadavam... Nepriteli se zvysi sance na trefeni + dmg a tobe snizi, to je celý *1* *13*
  • jan.pospisil.35
    Sakra já mám na všem Android *10* na ten to asi nevyjde co? *9*
  • irdzi
    No a to je právě vono!!! Já si úplně nejsem jistej jestli je ta hra o taktizování pááč zvednutí obtížnosti se mi zdá spíš jenom jako zvýšení pravděpodobnosti že minu i když hra ukazuje že mám 90% šanci na zásah ... nechcu zabíhat do matematických diskuzí (chápu ža při 90% můžu minout i několikrát za sebou) ale prostě můj postřeh z tý vyšší obtížnosti byl ten, že protivníci se trefovali z pozic, ze kterých já si ani netroufnul něco dělat ... a to mě v určitým momentě prostě začalo hrozně vytáčet-přišlo mi to víc o štěstí než skillu ... ale třeba jsem akorát máslo (dohrál jsem to jednou na normal a jednou jsem se dostal docela daleko na hard ...).
  • *15* Až mi doteče na PS3 posoudím . Zatím mi na PC připadalo ovládání kostrbaté a se zbytečnými úkony právě kvůli tomu že gamepad z toho ovládáíní stále čišel ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit